خانه » پیشنهادهای ویژه » اخذ نمایندگی پنل اس ام اس

اخذ نمایندگی پنل اس ام اس


بازاریابی پیامکی

واگذاری نمایندگی

با توجه به سابقه وتجربه شرکت در زمینه طراحی ، پیاده سازی و فروش سیستم های ارسال sms این شرکت شروع به واگذاری نمایندگی فروش سیستم های ارسال پیامک به کلیه نقاط کشور کرده است. که با توجه به پشتیبانی ها وراهنمایی های مختلف مالی و تبلیغاتی در اکثر مواقع شرایط و زمینه های بسیار مساعدی را برای نمایندگان خود فراهم آورده است.هر شرکت یا سازمان با داشتن امتیاز نمایندگی میتواند بدون نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت مخابراتی و پشتیبانی های اینترنتی کلیه فعالیت ها و درآمد زایی های نمایندگان مخابرات را داشته باشد که در ذیل به پاره ای از این فعالیت ها اشاره شده است.

جنبه های درآمد زایی سیستم برای نمایندگان :
۱) فروش پنل ارسال اس ام اس :

تفاوت اصلی این سیستم ها با سیستم های مشابه عدم نیاز به سخت افزار و نرم افزارهای جانبی جهت نصب و راه اندازی میباشد. فروش نرم افزارهای ارسال SMS از طریق این سیستم ها به راحتی انجام گرفته و ظرف مدت کمتر از ۱ دقیقه میتوان یک نسخه از این سامانه را به مشتری تحویل داد. جهت فروش یک نسخه از نرم افزار ارسال sms به مشتریان فقط کافی است یک نام کاربری و کلمه عبور به آن مشتری اختصاص داده شود که پس از آن مشتری با ورود به محیط نمایندگی شما و وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد محیط نرم افزاری و اینترنتی مختص خود خواهد شد که با پرداخت هزینه، این سیستم از جانب نمایندگی برای وی فعال میگردد و در هر مرحله از فعالیت نیز میتوان امکان دسترسی کاربران به سیستم را محدود و یا غیرفعال کرد.

۲) فعال سازی سرویس های اختصاصی برای کاربران:

در ابتدا با واگذاری پنل ارسال به کابر شما می توانید یک سری از امکانات پایه را در دسترس کاربر قرار دهید اما امکانات فوق العاده تر را با دریافت هزینه جداگانه برای کاربر فعال نمایید.شایان ذکر است این سیستم شامل حدود ۳۰ سرویس مختلف میباشد که در ابتدا عموما حدود ۵ الی ۶ سرویس برای کاربران معمولی فعال میگردد.

۳) درآمد زایی از طریق فروش خطوط اختصاصی:

شما میتوانید با فروش انواع خطوط اختصاصی به کاربرانتان از درآمد بالایی برخوردار شوید و فروش هر خط می تواند درآمد ویژه ای برای شما به همراه داشته باشد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه