نیاز به ارسال انبوه پیامک به صورت هدفمند دارید؟

قصد عضویت در سامانه و سفارش پنل اس ام اس را ندارید؟

اگر قصد ارسال پیامک به تعداد زیاد داشته باشید می‌توانید بدون خرید سامانه پیام کوتاه نیز پیامک‌های خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هربار سفارش کارمزد ارسال نیز از شما دریافت می‌گردد. پیشنهاد میکنیم درصورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، با خرید پنل پیام کوتاه، شخصا نسبت به ارسال پیام کوتاه اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال‌های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه دارید می توانید از قابلیت ارسال انبوه پیام افراز استفاده کنید.

sms
تبلیغات خود را انبوه ارسال کنید و از یک بازدهی انبوه لذت ببرید

تعرفه ارسال انبوه اس ام اس

لیست قیمت ارسال انبوه

نکات مهم در مورد تعرفه های ارسال انبوه اس ام اس

  1. 8 درصد مالیات بر ارزش افزوده به تعرفه های فوق اضافه خواهد شد.
  2. تعرفه‌های فوق برای ارسال یک عدد پیامک (70 کاراکتر برای پیامک فارسی و 160 کاراکتر برای پیامک انگلیسی) می‌باشد.
  3. در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.
  4. ارسال انبوه زیر 100 هزار پیامک مقدور نمی باشد. برای چنین ارسالی از پنل‌های کاربری پیام افراز ک استفاده نمایید.

انواع روش های ارسال اس ام اس انبوه

ارسال پیامک به صورت منطقه‌ای

در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.

ارسال پیامک برای اصناف و صاحبان مشاغل

در این روش پیام افراز پیامک مشتری را به لیست شماره موبایل‌های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می‌کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در پیام افراز از به روز ترین شماره‌ها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می‌باشد.

ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر

در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل‌های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می‌شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایل‌های فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک‌های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.

ارسال پیامک به پیش شماره‌های خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل‌های که با پیش شماره خاص توسط مشتری انتخاب شده است فرستاده می‌شود. پیش شماره‌های انتخابی مشتری می‌تواند شماره موبایل‌های شرکت همراه اول ( دائمی و اعتباری) و ایرانسل (دائمی و اعتباری) باشد.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی‌های انتخابی مشتری ارسال می‌شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کدپستی‌هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک‌ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده‌اند. (این نوع پیامک با ضریب 1.3 ارسال می‌شود)

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

در این روش پیامک انبوه شما به صورت هدفمند و بر اساس سن و جنسیت انتخابی شما ارسال می‌شود. بعنوان مثال شما می‌توانید پیامک خود را برای افراد مذکر 20 ساله ارسال کنید.جهت ثبت سفارش ارسال انبوه و تبلیغاتی پیامک


  • تصویر کارت ملی متقاضی

  • تصویر فرم درخواست تکمیل شده

  • فایل شماره ها (در صورت لزوم)

را به ایمیل sales@payamafraz.com ارسال نمایید. یکی از کارشناسان فروش پس از بررسی اولیه درخواست، جهت هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهد گرفت.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه