خانه » اخبار » روش هایی برای بهبود استراتژی بازار یابی موبایل

روش هایی برای بهبود استراتژی بازار یابی موبایل


افزایش قیمت ارسال پیامک

سامانه پیام کوتاه

در مورد استراتژی بازار یابی موبایل زیاد صحبت کرده ایم و از این به بعد هم به آن خواهیم پرداخت. نکته های زیادی در این زمینه وجود دارند که باید رعایت کنید. تعدادی از آن ها را در مطالب و مقالات قبلی عنوان کرده ایم و اکنون قصد داریم در این مطلب نیز 2 نکته دیگر به آن ها بیافراییم. البته همان طور که از تیتر این مطلب معلوم است، این 2نکته، تنها چیز هایی نخواهند بود که باید رعایت کنید. در آینده نیز لیست تکنیک هایمان را گسترش خواهیم داد.

پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

محتوای شما باید اندازه معقولی داشته باشد

در بازاریابی موبایل، این امکان وجود ندارد که در مورد همه چیز مفصل و دقیق صحبت کنید. البته اهمیت تولید محتوایی غنی و با ارزش نیز نباید فراموش شود.

شما باید در کوتاه ترین جملات و عبارات، به بهترین نحو ممکن پیام خود را انتقال دهید. با توجه به محدودیت های موجود در بازاریابی پیامکی، انجام این کار مستلزم دقت زیادی است. هنگامی که به گیرنده های خود پیام کوتاه می فرستید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که پیام شما در یک نمایشگر کوچک خوانده خواهد شد. پس برای راضی کردن گیرنده به استفاده از خدمات و محصولات مورد تبلیغ، فرصت کمی دارید. به همین دلیل هوشیارانه عمل کنید.

جستجوی محلی

در چند سال اخیر استفاده از دستگاه های قابل حمل افزایش بسیار زیادی داشته است و طبق تحلیل ها در آینده نیز همین روند رو به رشد ادامه پیدا خواهد کرد.

پس با این حساب می توانیم نتیجه بگیریم که خرید با استفاده از دستگاه های موبایل دچار رشد چند برابری شود. بازاریابی موبایل نیز می تواند اولین و مهم ترین کانال برای هدف قرار دادن کاربرانی باشد که با استفاده از موبایل یا تبلت خود خرید می کنند.

وقتی حرف از خرید با استفاده از دستگاه های قابل حمل پیش می آید، اولین چیزی که به ذهن بازاریاب های موبایل می رسد، موقعیت مشتری و ارائه دهنده خدمات است. شما نیز باید اهمیت زیادی به این مساله قائل شوید.

هنگام فرستادن پیام کوتاه، حتما به این نکته توجه کنید که مشتریان احتمالی شما در کدام منطقه جغرافیایی هستند. فرستادن پیامک به افرادی که اگر تمایل داشته باشند هم نمی توانند به خدمات شما دسترسی داشته باشند، کار بیهوده ایست و تنها وقت تان را تلف خواهد کرد – البته می تواند برند تان را نیز بدنام کند.

این را هم در نظر داشته باشید که برای فروشگاه ها و رستوران ها و خدمات مشابه، قرار دادن آدرس و شماره تماس در پیامک می تواند تاثیر گذار باشد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه