خانه » اخبار » آموزش از طریق پیامک

آموزش از طریق پیامک


سامانه پیامکی

سامانه پیامکی

محبوبیت پیامک آموزشی

با توجه به محبوبیتی که پیام کوتاه در بین افراد جامعه دارد؛ میتوان در جهت بالا بردن آگاهی و افزایش اطلاعات نیز از آن استفاده کرد. برخی افراد از تعداد زیاد پیامک های تبلیغاتی که برایشان ارسال می شود گله مند هستند. اما فرستندگان اس ام اس تبلیغاتی می توانند با ارسال پیامک های آموزشی به مخاطبان، محبوبیت بیشتری بدست آورند. پیامک آموزشی به این صورت است که با ارسال اطلاعاتی که مشتریان به آن نیاز دارند، میتوانید وجه خوب تبلیغات پیامکی را نیز آشکار کنید. همراه ما باشید تا با کم و کاست استفاده از سامانه پیام کوتاه برای ارسال اس ام اس آموزشی آشنا شوید.

چرا بهترین روش برای آموزش همراه، استفاده از پنل اس ام اس  است؟

–    هزینه ارسال پیامک به مراتب کمتر از سایر روش ها است و تولید محتوای آموزشی مناسب هزینه زیادی نخواهد داشت.
–    سامانه پیامک با استفاده از راهنمایی که در اختیار شما قرار میدهد، به سادگی امکان ارسال پیامک انبوه را برای شما فراهم می کند و نیاز به دانش پیچیده ای نیست.
–    در تمامی مدل های تلفن همراه، قابلیت ارسال و دریافت پیامک وجود دارد و نیاز به امکانات خاصی نیست.
–    برای مشاهده و یا ارسال پیامک از طریق تلفن همراه، نیاز به اینترنت نیست و به سادگی در هر زمان و مکان میتوان پیامک را مشاهده و یا ارسال کرد.
–    با توجه به اینکه پیامک نوعی ابزار ارتباطی بسیار سریع است، تنها ظرف چند دقیقه پس از ارسال، توسط گیرنده، خوانده می شود.
–    طبق آمار ۵۳% از کل جمعیت جهان از پیامک استفاده میکنند و این نشان میدهد که اکثر افراد میدانند که چگونه پیامک را بخوانند و یا ارسال کنند.

استفاده از تلفن همراه و تکنولوژی پیامک، برای ارسال پیامک آموزشی یا M-Learning

قصد داریم در چند مثال ساده، ارسال پیامک آموزشی را برایتان توضیح دهیم. اما در تمامی این موارد، خلاقیت و ابتکار عمل شما نیز میتواند سهیم باشد.

 

•    آموزه های کوچک و کاربردی

در این نوع از پیامک، شما میتوانید درس ها و آموزش های کاربردی که در حوزه فعالیت شما است و کاربران به آنها نیاز دارند را دسته بندی کنید و به صورت آموزش های کوتاه و به هم پیوسته در بازه های زمانی برای مخاطبین ارسال کنید.
برای مثال اگر در یک آموزشگاه زبان قصد استفاده از سامانه پیامک را دارید میتوانید در بازه های زمانی لغات را به همراه معانی آن به مخاطبان ارسال کنید. در اینصورت دایره لغات مخاطبان را افزایش میدهید و همچین در راستای تبلیغات خود، آموزش های کاربردی را نیز به مخاطبان انتقال می دهید.

 

•    ارزیابی و نظر سنجی

فرض کنید در یک سیستم آموزشی مانند دانشگاه قصد برقراری ارتباط با دانشجویان را دارید. پنل اس ام اس به شما این امکان را میدهد که با برگزاری نظر سنجی پیامکی، وضعیت دانشجویان را ارزیابی کنید و او را از وضعیت تحصیلیش از طریق پیامک آگاه کنید.
فراموش نکنید که امروزه بیشتر افراد تلفن همراه خود را همیشه و همه جا همراه خود دارند، و این مسئله امکان نتیجه گیری سریعتر، از طریق پیامک را به شما میدهد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه