خانه » اخبار » مراقب پیامک افراد سودجو پس از ثبت نام یارانه ها باشید

مراقب پیامک افراد سودجو پس از ثبت نام یارانه ها باشید


sms

رئیس پلیس فتا استان گلستان گفت: شهروندان مراقب ارسال پیامک افراد سودجو به بهانه وجود نقص در اطلاعات ثبت نام هدفمندی یارانه ها باشند.

سرهنگ حجت الله رجبلی ضمن قدردانی از شهروندان به جهت رعایت نکات ایمنی در هنگام ثبت نام طرح هدفمندی یارانه ها در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: توجه شهروندان به توصیه های پلیس سبب شد تا در هنگام ثبت نام طرح هدفمندی هیچ اتفاق خاصی رخ ندهد.

وی ادامه داد: پس  از پایان طرح احتمال اینکه افراد سودجو با ارسال پیامکی مبنی بر اینکه اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده و یا ناقص است، بخواهند اطلاعات بانکی مثل شماره حساب، شماره کارت، رمز دوم را به دست بیاورند؛ شهروندان باید مراقب این دسته افراد باشند و از پاسخ به اینگونه پیامک ها جدا خودداری کنند.

سرهنگ رجبلی تصریح کرد: بهترین منبع برای کسب اطلاعات سایت رسمی طرح و رسانه های گروهی است که می توانند به موقع هر اطلاعات جدیدی را به شهروندان برسانند.

رئیس پلیس فتا استان گلستان در توصیه به شهروندان گفت: برای پیشگیری از هرگونه سواستفاده افراد متخلف، بهتر است شهروندان رمز دوم کارت خود را هر 2 ماه یکبار تغییر دهند و در صورت استفاده بیشتراز رمز دوم، تغییر رمز را ماهی یکبار انجام دهند تا از ایجاد هرگونه مشکل جلوگیری شود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه