خانه » اخبار » ارائه هزار سرویس پیامکی بر بستر موبایل همراه اول

ارائه هزار سرویس پیامکی بر بستر موبایل همراه اول


اپراتور همراه اول در نمایشگاه ايران تلكام امسال 15 سرويس جديد، بيش از 1000 سرويس پيامكي، 10سرويس جديد بر بستر MMS، سرويس پنجره و ابر همراه اول، 6 نرم افزار كاربردي جديد و بيش از 12000 آواي انتظار جديد را عرضه کرد.

mciبه گزارش پیام افراز به نقل از مهر، حضور همراه اول در نمایشگاه ایران تله کام امسال با شعار “يه همراه معتبر” با زیر بنای غرفه سازی حدود 2800 متر مربع صورت گرفت که این اپراتور به همراه شركت هاي مرتبط و همكار، در سالن اختصاصي شماره 7، آخرين محصولات و خدمات نوين خود را با رويكرد ارائه خدمات جديد و گسترش بازارهاي جديد عرضه کرد.

در نمايشگاه امسال، همراه اول با برپایی يك نمونه از فروشگاه های زنجیره ای خود، علاوه بر نمایش فروش محصولات مرتبط با تلفن همراه، خدمات ويژه اي به مشتركين ارائه کرد؛ از ديگر برنامه هاي این اپراتور، باندلينگ يك گوشي هوشمند در كلاس جهاني با سيم كارت هاي همراه اول بود كه قرار است این بسته با شرایط ویژه بصورت نقد و اقساط به علاقه مندان عرضه شود.

در ايران تلكام 2013 علاوه بر سرویس های فعلی همراه اول با 15 سرويس جديد به استقبال بازديدكنندگان رفت؛ همچنين ارائه بيش از یکهزار سرويس پيامكي، 10سرويس جديد بر بستر MMS، معرفي سرويس پنجره و ابر همراه اول، معرفي 6 نرم افزار كاربردي جديد و ارائه بيش از 12000 آواي انتظار جديد، از ديگر برنامه هاي این اپراتور اول در تله کام امسال بود.

همراه اول در عرصه خدمتگذاري به مشتركان سازماني و شركتي، محصول “همراه اول كسب و كار” با رسالت سرآمدي در ارائه خدمات و محصولات ارزشمند را براي سازمان و شركتها ايجاد کرده است؛ اين محصولات و خدمات شامل سيم كارت سازماني، صندوق پيامك سازماني، آواي انتظار سازماني، شبكه خصوصي مجازي موبايل، خدمات M2M، صندوق پيام صوتي، پخش سلولي، USSD و بسته هاي ديتاي سازماني است.

این اپراتور عرضه سیم کارت دانشجو و معرفي بخش هاي ديگري نظير مسئوليت اجتماعي (CSR)، رعایت الزامات تشعشع، تعالي سازمان، نظرسنجي، بازي و سرگرمي را در نمايشگاه امسال داشته است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه