خانه » اخبار » برگزاری دومین مسابقه آسمانی‌ترین پیامک

برگزاری دومین مسابقه آسمانی‌ترین پیامک


hajستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اعلام کرد: مهلتی مجدد برای پذیرفته‌نشدگان در قرعه‌کشی عمره دانشگاهیان از طریق برگزاری مسابقه آسمانی‌ترین پیامک در نظر گرفته شده است.

به گزارش پیام افراز به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، آن دسته از دانشگاهیانی که در قرعه‌کشی عمره دانشگاهیان به عنوان زائر اصلی یا ذخیره انتخاب نشده‌اند، می‌توانند در دومین مسابقه “آسمانی ترین پیامک” که با هدف حفظ ارتباط با دانشگاهیان و همچنین مهلتی دوباره به پذیرفته‌نشدگان برگزار می‌شود، شرکت کنند.

بنابراین دانشجویان از امروز 21 آبان ماه تا روز یکشنبه دهم آذر ماه می‌توانند با ارسال پیامک به سامانه پیامکی 3000801213 در این مسابقه شرکت کنند.

بر اساس این گزارش متقاضیان می‌توانند با ارسال پیامک که بیانگر حالت معنوی خود قبل، حین و یا بعد از قرعه کشی می‌باشد، در این مسابقه شرکت کنند.

شایان ذکر است، پیامک‌های ارسال حتما باید به زبان فارسی و هر پیامک ارسالی کمتر از 5 واحد پیامکی باشد و همچنین برگرفته از نوشته‌ها و اشعار دیگران هم نباشد، همچنین هر کدام از شرکت کنندگان فقط یک بار می‌توانند در مسابقه شرکت کنند و در صورت ارسال چند پیامک در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.

به تعدادی از شرکت کنندگان این مسابقه بعد از داوری سهمیه عمره اعطا خواهد شد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه