خانه » اخبار » سامانه پیام کوتاه ویژه سالمندان با موضوع پوکی استخوان

سامانه پیام کوتاه ویژه سالمندان با موضوع پوکی استخوان


سامانه پیام کوتاه ویژه سالمندان با موضوع پوکی استخوان …
سرویس ویژه سالمندی به شماره 20115 با موضوع پوکی استخوان توسط همراه اول راه اندازی شد.

mciبه گزارش پیام افراز خبرگزاری مهر، مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت گفت: استفاده از ظرفیت تلفن همراه در راستای ارتقای سلامت جامعه، یکی از اولویتهای این دفتر است و در این راستا تفاهمنامه هایی با همراه اول و مجموعه های طرف قرارداد آن انجام شده است و راه اندازی خط ویژه 20115 از این جمله است.

دکتر محمدحسین تقدیسی گفت: شماره 20115 سرشماره اختصاصی ارزش افزوده  سلامت در همراه اول است و کاربران می توانند با ارسال عدد 115 به 20115، از سرویس های مختلف سلامت آن اطلاع پیدا کرده و نسبت به انتخاب آن اقدام کنند.

وی افزود: آخرین سرویس راه اندازی شده در این سامانه، سرویس پوکی استخوان است که در سالمندان شایع است و پیشگیری از آن در همه سنین ضرورت دارد. لذا کاربران می توانند تا با انتخاب این سرویس، بصورت روزانه پیام هایی در رابطه با پیشگیری از این بیماری و حفظ سلامت خود دریافت دارند. لذا کاربران، با ارسال عدد 102 به شماره 20115 می توانند در این سرویس روزانه عضو شوند.

تقدیسی ادامه داد: باید برای پیشگیری و آموزش مبانی سلامت هزینه کنیم. ما روزانه هزینه های زیادی برای امور روزمره خود پرداخت می کنیم و اگر خانواده بصورت روزانه، هزینه ای برای افزایش اطلاعات سلامتی و سواد سلامت خود در سبد خرید خود قراردهد، سلامت خود را در آینده تضمین نموده و پرداخت هزینه های گزاف درمانی را کاهش خواهد داد


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه