خانه » اخبار » ارسال پیامک های غیراخلاقی به زنان و دختران

ارسال پیامک های غیراخلاقی به زنان و دختران


sms

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی از دستگیری فردی که با ارسال پيامک های غير اخلاقی به زنان و دختران در تبریز ايجاد مزاحمت می کرد، خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد قاسلمو ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: چندی پيش يكی از شهروندان شكايتی را مبنی بر اينکه يک فرد ناشناس از طريق ارسال پيامک های غير اخلاقی و مزاحمت به همسرش، امنيت روانی خانواده وی را خدشه دار کرده است به اين پليس ارائه داد.

وی افزود: شاکی در ادامه اظهارات خود بيان داشت که متهم در يک مورد پيامک اعلام داشته که شماره همسرش را از طريق اينترنت بدست آورده است.

سرهنگ قاسلمو در ادامه افزود: با توجه به حساسيت موضوع اقدامات فنی و استعلامات لازم از مبادی جهت شناسايی متهم معمول که هيچ گونه مستندی مبني بر انتشار شماره تلفن همراه همسر شاکی به دست نيامد.

وی تصريح کرد: با بررسی تخصصی توسط کارشناسان متهم شناسايی و اعتراف کرد که يکی از دوستانش باشگاه ورزشي داشته و شماره همراه وی را از طريق دوستش بدست آورده و بدون هيچ گونه هدف خاصی پيامک های ارسالی را فرستاده و از کرده خود پشيمان است و فقط از روی جوانی و حس کنجکاوی و پيدا کردن دوست دختر اقدام کرده و به جهت ترساندن وی اعلام نموده که شماره وی را از طريق اينترنت به دست آورده است.

رئيس پليس فتا استان آذربايجان شرقي در پايان خاطرنشان کرد: شهروندان محترم به ياد داشته باشند هرگونه ارتباط تلفني با افراد ديگر در صورتي که از طرف مقابل درخواست رسيدگي شود به عنوان مزاحمت تلقي و اثرات و عواقب بدي را به دنبال داشته و موجبات خدشه دار شدن آبروي افراد را به همراه دارد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه