خانه » مقالات » بازاریابی پیامکی » چرا شما باید شروع به تبلیغاتی پیامکی کنید؟

چرا شما باید شروع به تبلیغاتی پیامکی کنید؟


SMS-Marketing

آیااحساس می‌کنید به طور کافی با مشتریان خود در ارتباط نیستید؟ بازاریابی پیامکی را به عنوان یک راه ساده و مستقیم برقراری ارتباط امتحان کنید.

تبلیغات پیامکی راه بسیار خوبی برای شروع یک گفتگو شخصی با مشتریان خود است. با تنها یک پیام کوتاه، شما خلاقانه و مستقیما به هدف می‌بزنید. در زیر برخی از مزایای پیامکی تبلیغاتی آمده است:

  1. در زمان و انرژی خود صرفه جویی می‌کنید. شما نمی‌خواهید که یک رمان را با پیام کوتاه بنویسید و ارسال کنید. استفاده از پیام کوتاه به شما زمان برای کار بر روی وظایف دیگر می‌دهد.
  2. پیام‌ها شیرین و کوتاه هستند. مشتریان از اختصار پیام شما و سهولت خواندن آن از شما قدردانی خواهند کرد.
  3. مشتریان سردرگم نخواهند شد. احتمال کمی وجود دارد که مشتریان مطلبی را شما می‌خواهنید به آن‌ها بفهمانید را درک نکنند. اگر پیام شما کوتاه باشد آنها بی‌تفاوت از کنار پیام کوتاه دریافتی خود رد نمی‌شوند.
  4. مستقیم دریافت می‌شود. بر خلاف ایمیل پیام کوتاه شما مستقیما به اینباکس مشتری می‌رود. بدون وجود فیلتر اسپم و محافظت بیش از حد برای جلوگیری ورود پیام‌ها.
  5. پیام کوتاه کاملا شخصی است. برای بیشتر افراد گوشی‌های تلفن همراه را بخشی از هویت خود می‌دانند. ارسال پیام از طریق SMS احساس شخصی‌تری به آن‌ها می‌دهد، فقط مطمئن شوید که نوع پیامی که می‌فرستید مناسب باشد.

مزایای بیشتری از تبلیغات پیامکی وجود دارد اما با این پنج مورد شما متوجه خواهید شد که بازاریابی اس ام اس یکی از داغ‌ترین اشکال بازاریابی است که کاملا با ارزش خواهد بود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه