خانه » مقالات » بازاریابی پیامکی » استفاده ار بازاریابی پیامکی برای توسعه کسب و کار

استفاده ار بازاریابی پیامکی برای توسعه کسب و کار


بازاریابی پیامکی شیوه ای نوین و به صرفه برای تبلیغات است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. برخی تصور می کنند ارسال پیامک از طریق سامانه پیامک و بازاریابی پیامکی تنها مختص کسب و کارهای بسیار بزرگ است. در صورتی که در یک کسب و کار ساده و کوچک نیز میتوانید بازاریابی پیامکی را تجربه کنید و از همین طریق کسب و کار خود را گسترش دهید. و اما سوال اینجاست که چرا باید از بازاریابی پیامکی برای گسترش کسب و کار استفاده کرد؟

در این مطلب به چندین دلیل برای استفاده از بازاریابی پیامکی اشاره میکنیم و همچنین انواع کاربردها و استفاده های پیامک در کسب و کارهای بزرگ و کوچک را بررسی می کنیم.

دلایل اطمینان به بازاریابی پیامکی

– بازاریابی پیامکی بهترین راه برای جذب مشتریان است.
– ۹۲% مردم در طول شبانه روز موبایل خود را به همراه دارند.
– ۷۳% در واقع تمایل به دریافت پیشنهادهای خرید و کوپن های تخفیف روی موبایل دارند.
– اکثر پیامک ها در طی چند دقیقه اول پس از ارسال، خوانده می شوند.

چطور باید از اس ام اس برای گسترش کسب و کار و فعالیت تجاری خود استفاده کنیم؟

رستوران ها و خرده فروشی ها میتوانند با ارسال کوپن و پیشنهادهای ویژه مشتریان بیشتری جذب کنند. و در هر زمان به مخاطبان دسترسی داشته باشند و امکان خریدی آرام و بی درد سر را به مشتریان بدهند.
آژانس ها و مراکز معاملات انواع کالا میتوانند اطلاعات و پیامک هایی برای رسیدگی سفارشات و پیگیری ها برای مشتریان ارسال کنند. در اینصورت مشتریان به خرید از شما بیشتر اطمینان می کنند.
مدارس، مساجد، مراکز آموزشی و پزشکی از اس ام اس برای یاد آوری به مشتریان استفاده میکنند تا قرارهای ملاقات را تایید و یا اصلاح کنند تا در زمان صرفه جویی شود.
شما می توانید در کنار بازاریابی پیامکی از وب سایت استفاده کنید و با استفاده از کدهای QR اختصاصی، مشتریان را به صفحه سایت خود هدایت کنید.
به نتیجه شگفت انگیزی که با ارسال ۱۰۰ و یا ۱۰۰۰۰۰ تایی پیامک به افراد مختلف بدست می آورید فکر کنید… این اتفاق بزرگ تنها چند دقیقه زمان می برد.
بنابراین برای بازاریابی پیامکی تنها کافیست نیاز مخاطبان را بشناسید، هدف خود را تعیین کنید و با استفاده از پنل اس ام اس، ارسال گروهی در چند دقیقه را امتحان کنید…


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه