خانه » مقالات » بازاریابی پیامکی » بهترین ناظر بر روی ارسال پیامک تبلیغاتی کیست؟

بهترین ناظر بر روی ارسال پیامک تبلیغاتی کیست؟


Stocksy_txp2f6060be8CP000_Small_426983

 

بارها آگهی های روزنامه ها را مشاهده کرده اید، روزانه بیش از هزاران آگهی در سراسر کشور منتشر می شود که پیگیری صحت هر یک از آنها به صورت جداگانه کاری تقریبا ناممکن است. این خود شما هستید که باید موارد امنیتی را رعایت کرده تا از ایجاد مشکل جلوگیری نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی نیز از این امر مستثنا نیست. با توجه به ارسال میلیونها پیام کوتاه در طول یک روز، مورد ذکر شده در ارسال پیامک تبلیغاتی نمود بیشتری پیدا خواهد کرد.

 

شرکتهای زیادی در زمنیه ارائه پنل های پیامکی تحت وب فعالیت می کنند که هر کدام از آنها به نوبه خود درصدی از پیامکهای تبلیغاتی انجام شده در طول روز را در کشور تامین می نمایند. با توجه به عدم وجود یک نظارت جامع بر روی شرکتهای ارائه دهنده، هر یک از آنها با توجه به توانایی های خود اقدام به تعیین قوانین و روشهای نظارتی نموده اند که با توجه به یکسان نبودن این روشها برخی از آنها کارآمد و برخی دیگر بی تاثیرند.

ماهیت کار پنل های پیامکی اینترنتی و آنلاین است، به همین دلیل کاربران آن نیز اکثرا افرادی هستند که از طریق وب و اینترنت اقدام به خرید سامانه پیامک می نمایند. شرکتهای ارائه دهنده نیز مانند سامانه پیامک نمی توانند به صورت قطع از صحت اطلاعات درج شده اطمینان حاصل نمایند اما می توانند با طراحی الگوریتمهای کارآمد و تاثیرگذار، از میزان این کلاهبرداری ها بکاهند.

اما با وجود تمام این روشهای نظارتی نیز هنوز در میان ارسال کنندگان پیامک های تبلیغاتی افرادی وجود دارند که با هدف کلاهبرداری و سواستفاده اقدام به ارسال اس ام اس می نمایند.

مانند سایر روشهای تبلیغاتی دیگر، بهترین ناظر خود شما خواهید بود تا با بررسی هوشمندانه و جامع، از صحت تبلیغ دریافت شده اطمینان حاصل نمایید. هیچ گاه فریب پیامکهایی که به یکباره شما را برنده خوش شانس معرفی می نمایند را نخورید. تمام شرکتهای بزرگ و معتبر، در وهله اول برندگان خود را از طریق تماس تلفنی مطلع می سازند و تنها به ارسال پیامک بسنده نخواهند کرد. توجه داشته باشید که همین امر نیز حتما از طریق شعب رسمی و مرکزی شرکتها انجام خواهد شد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه