خانه » مقالات » بازاریابی پیامکی » مراحل خرید پنل ارسال اس ام اس

مراحل خرید پنل ارسال اس ام اس


 

سامانه پیامکی

سامانه پیامکی

 

فروش فقط جزء کوچکي از مجموعه عظیم بازاریابي است، اگر بازاریاب در تشخیص نیازهاي مشیتري، تولید کالاي مطلوب، قیمت گذاري، توزی و تبلیغات پیشبردي توفیق حاصل نمایید ، آن هنگیام کیالا بیه
سهولت به فروش مي رسد. بازاریابي به عنوان فرآیندي مدیریتي اجتماعي تعریف مي شود که به وسیله آن افراد و گروه ها از طریق تولید و مبادله کالا با یکدیگر، به امر تامین نیازها و خواسته هاي خود اقدام مي کنند.
تفاوت بازاریابی و تبلیغات در چیست ؟!  حال که با تعریف هر کدام از این دو مبحث آشنا شدید، شاید با خود فکر کنید که هر دو یک مفهیوم را مي رسانند و تفاوتي با یکدیگر ندارند. اما این اشیتباه اسیت! بیراي اینکیه درک بهتیري از تفیاوت بیین بازاریابي و تبلیغات داشته باشید یک مثال براي شما شرح میدهم… فرض کنیید کیه بازارییابي ییا همیان مارکتینگ را بعنوان یک کیک در نظر بگیریم، در اینصورت این کیک از برشهایي شیامل شیناخت بیازار، شناسایي مشتریان هدف، استراتژي فروش، خدمات پشتیباني، ارتباطات کاري، قیمت گذاري محصیولات و تبلیغات تشکیل شده است. تبلیغات نیز یک برش از این کیک بوده و نقش مهمي در موفقیت شما دارد ۱۶ ولي براي دست یابي به بیشترین بازدهي هماهنگي کافي بین آن و سایر بخش هاي بازاریابي لازم است.
فرآیند بازاریابي نیازمند صرف زمان و هزینه بوده و میزان بیازدهي آن در درازمدت قابل اندازه گیري است. در این مقاله سعي داریم تا شما را با روشي کم هزینه و در عین حیال کارآمید در حیطیه تبلیغیات
آشنا کنیم…
تا به اینجا تنها چند قدم کوتاه پیش رفته اید و راه درازي را براي پیشی گرفتن از رقیبانتان باید طی کنید… حال که با مفاهیم کلي کسب و کار و تجارت و همچنین بازاریابي و تبلیغات آشنا شده اید نوبیت
به معرفي هدف اصلي این کتاب یعني، بازاریابي پیامکي یا همان ۱۱۲ کاراکتر جادویي مي رسید. بیا میا
همراه باشید تا نکاتي را بخوانید که مطمئناً دانستن آنها برایتان جالب خواهد بود…

گستردگی و پیچیدگی برخی از خرید های اینترنتی، باعث شده که کاربران برای خرید پنل اس ام اس دچار تردید شوند و در خرید پنل اس ام اس تعلل کنند. در صورتی که برای خرید پنل اس ام اس نیاز به اقدامات پیچیده و طولانی و مشکل ساز نیست. بلکه با چند کلیک ساده و مطالعه شرایط و قوانین میتوانید سامانه پیامک خود را به صورت آنلاین بخرید و در همان لحظه شروع به استفاده از آن کنید. اما روند کار چگونه است؟

شما برای خرید پنل اس ام اس نسل وب، تمامی اطلاعات مورد نیاز را پیش روی خود دارید. ما برای مشتریانمان امکانی فراهم کرده ایم که بتوانند به راحتی پنل مورد نیاز خود را انتخاب کنند و به سادگی خرید خود را انجام دهند.
در ابتدا توصیه می کنیم که با تمامی پنل ها و ویژگی ها و شرایط آنها آشنا شوید. چرا که نوع فعالیت تجاری در انتخاب نوع پنل پیامک تاثیر گذار است. برای مثال ممکن است شما در یک فروشگاه یا در یک شرکت مشغول به فعالیت باشید. میانگین ارسال پیامک شما در ماه به مشتریان، میتواند متفاوت باشد و همین عاملی است برای انتخاب مناسب ترین پنل پیامک.

اما عاملی که بسیاری از کاربران را برای خرید پنل اس ام اس دچار تردید می کند؛ عدم آگاهی از تعرفه ها و هزینه ارسال پیامک می باشد. برای این منظور مطلبی با عنوان “تعرفه ارسال پیامک” در سایت گنجانده ایم که بتوانید قبل از شارژ موجودی حساب خود، آن را مطالعه کنید.
بسیاری از کاربران و مشتریان ترجیح میدهند که به جای استفاده از یک خط اختصاصی هدیه، که به همراه خرید پنل اس ام اس به خریداران اهدا می شود؛ یک خط اختصاصی مجزا نیز تهیه کنند تا بتوانند از طریق چند خط، با مشتریان در ارتباط باشند. برای این منظور لازم است که اقدام به خرید خط اختصاصی مجزا کنید. اما قبل از هر چیز لازم است که در بخش “تعرفه خرید خطوط اختصاصی” از قیمت خرید انواع خطوط اختصاصی آگاه شوید.
بر اساس تجربه، نسل وب شرایط سرویس دهی و تمامی قوانین و مقررات استفاده از سامانه پیام کوتاه را برای مشتریان آماده نموده است که در بخش “قوانین سرویس دهی” میتوانید آنها را مطالعه کنید تا در طول دوره استفاده از پنل پیامک دچار مشکل نشوید.
نهایتاً در این مرحله شما میتوانید به راحتی پنل مورد نظر خود را متناسب با شرایط ذکر شده انتخاب کنید و فرم خرید آنلاین پنل اس ام اس را پر کنید. فراموش نکنید که خطوط اختصاصی تنها زمانی برای شما فعال می شود که پس از ورود به سامانه اقدام به ارسال مدارک مورد نیاز از طریق سامانه پیامک کنید. برای مشاهده مدارک مورد نیاز میتوانید به بخش “ارسال مدارک” مراجعه کنید.
فراموش نکنید که شما با خرید آنلاین پنل اس ام اس میتوانید بلافاصله با دریافت اطلاعات حساب خود، در بخش “ورود به سامانه پیامک” به حساب خود وارد شده و در صورت دریافت و تایید مدارک از سوی همکاران ما، میتوانید بازاریابی پیامکی خود را آغاز کنید.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه