خانه » مقالات » بازاریابی پیامکی » لزوم خرید پنل ارسال پیامک

لزوم خرید پنل ارسال پیامک


نظرسنجی پیامکی

مقدمه

احتمالا بعد از راه اندازی کسب و کار خود ، با پیشنهادات مختلفی برای انجام تبلیغات مواجه شده اید . تبلیغات ایمیلی ، بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر و ….

سامانه پیامک ابزار تبلیغاتی است که نباید پیشنهاد آن را از طرف افراد با تجربه رد کرد! بلکه حتی شما می توانید با سرعت عمل و هوشیاری خود، سریعتر از سایرین سامانه پیامک را تهیه کنید و با ارسال پیامک، تبلیغات خود را آغاز کنید. بازاریابی پیامکی در جامعه امروز ضرورتی برای دیده شدن می باشد و کسب و کارهای گوناگون، می توانند از سامانه پیامک، برای تبلیغات استفاده کنند.
اما چه ضرورتی برای خرید سامانه پیامک، سریعتر از سایرین می باشد؟! در صورتی که شما امروز اقدام بهخرید پنل اس ام اس کنید و یا یک هفته دیگر، در سرعت بازاریابی شما تاثیر گذار است. در ادامه همراه ما باشید تا سایر ضرورت های خرید پنل اس ام اس قبل از دیگران را بیان کنیم.

با توجه به گسترش استفاده عموم افراد از تلفن همراه و افزایش کاربران موبایل ها، باید راه های جدیدی جایگزین تبلیغات کاغذی شوند. روش جایگزین تبلیغات سنتی که موثر و کم هزینه تر می باشد؛ تبلیغات با استفاده از سامانه پیامک است.
با نگاهی کوتاه به امکانات پیام کوتاه، خواهید دید که حداکثر احتیاجاتی که برای تبلیغات هدفمند به آنها نیاز دارید فراهم شده است. تنها کافیست که با به کارگیری خلاقیت و استفاده صحیح و به جا از این امکانات، برای مشتریان علاقه مند پیامک ارسال کنید. در طول مدت کوتاهی، مشتریان بیشتری شما را می بینند و به مرور زمان به مشتریان دائمی شما تبدیل می شوند.

برخی از صاحبان کسب و کار، برای خرید پنل پیامک تردید می کنند و این پروسه را به تاخیر می اندازند که در واقع باید گفت اشتباه بزرگی را مرتکب می شوند. برای جلوگیری از اتفاقات زیر، باید سامانه پیامک خود را سریعتر از سایرین تهیه کنید و هرچه زودتر کمپین تبلیغاتی خود را راه اندازی کنید:

مزایای استفاده از سامانه ارسال پیامک

–    عدم جلب توجه رقبای شما برای تعداد زیادی از مخاطبان
–    از دست نرفتن زمان و مناسبت های مهم برای تبلیغات
–   عدم صرف هزینه های اضافی برای تبلیغاتی نا مناسب و نا کارآمد

برای درک بیشتر ضرورت خرید پنل پیامک به چند مثال ساده توجه کنید:

والدینی را تصور کنید که قصد دارند در دوره تابستانی فرزند خود را در کلاس های آموزشی ثبت نام کنند. شما از تبلیغات کاغذی استفاده میکنید و در موسسه آموزشی دیگری، از سامانه پیام کوتاه برای ارسال پیامک به مشتریان استفاده میکنند. بدون شک تبلیغات پیامکی در لحظه به مخاطبان ارسال می شود و در مقایسه با تبلیغات کاغذی که ممکن است چشم کسی به آنها نیوفتد، بسیار اثرگذار تر است. و موسسه ای که زودتر از شما از سامانه پیام کوتاه استفاده کرده است، در واقع در حوزه تبلیغات از شما سریعتر و قدرتمند تر عمل کرده است.

و مثالی دیگر:

در مثالی دیگر میتوانید یک کسب و کار ساده و کوچک مانند سوپرمارکت را در نظر بگیرید. شاید به نظر برسد که در یک فروشگاه یا سوپر مارکت ضرورتی برای خرید سامانه پیام کوتاه زودتر از سایرین وجود ندارد! فروشگاه خود را تصور کنید که از تبلیغات پیامکی استفاده نمیکند و چند خیابان آنطرف تر فروشگاهی است که تقریباً دو هفته پیش، استفاده از  پنل پیامک را شروع کرده است. با کمی دقت میتوانید میزان فروش فروشگاهی که از سامانه پیامک استفاده کرده است را با میزان فروش خود مقایسه کنید.

در مدت کوتاهی خواهید دید که تغییرات قابل توجهی در تعداد مشتریان و میزان فروش شما ایجاد می شود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه