خانه » مقالات » بازاریابی پیامکی » کاربرد پنل اس ام اس در زندگی روزمره

کاربرد پنل اس ام اس در زندگی روزمره


 

 

sms

اگر به رخدادهای روزانه خود دقت کنید، به یقین ارتباط میان پیامک و کارهای روزانه خود را میبینید. سامانه پیامک، این روز ها به دلیل افزایش میزان آمار استفاده از موبایل، محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و در بسیاری از مشاغل و مراکز تبلیغاتی، به جای تبلیغات کاغذی استفاده می شود.

سازمان ها و ارگان های مختلف، سامانه پیامک را به جهت عمومیت و سرعت انتقال پیام، برای تبلیغات و اطلاع رسانی هایشان برگزیده اند. به این ترتیب، مراکز مختلف با اهداف مختلفی برای عموم مخاطبان اس ام اس ارسال می کند. حال به بررسی کاربرد سامانه پیامک در زندگی روزمره می پردازیم تا ببینیم اس ام اس در چه اموری همواره ما را همراهی میکند؟

 

کاربردهای اس ام اس :
۱٫ مطلع شدن از باز بودن يک دامنه بوسيله ارسال پیامک

اگر مخاطبان به اطلاعاتی درباره نام دامنه نیاز داشته باشند، میتوانند با ارسال یک اس ام اس به شماره سامانه پیامک، از باز بودن نام دامنه سایت اطمینان حاصل کنند. برای اینکار کافیست نام دامنه را بدون پیشوند و پسوند به سامانه پیامک ارسال کنند(Example.com). فرستنده پیام تبلیغاتی می تواند با ارسال این اس ام اس، از گیرنده آبونمان دریافت کند. همچنین میتوان از طریق بخش اسپانسر، هزینه های مصرفی را دریافت کرد.
۲٫ مطلع شدن از قيمت سکه و ارز بوسيله ارسال پیامک

اگر مخاطبان شما سرمایه گذاران هستند، میتوانند با ارسال هر یک از کلمات طلا، سکه یا دلار به صورت فارسی به سامانه پیامک شما، از قیمت ها مطلع شوند. فرستنده نیز میتواند مانند روش قبلی، با ارسال این اس ام اس از گیرنده آبونمان دریافت کند. حتی میتوان در صورت تمایل مخاطبان، سرویس پیامک زمانبندی شده را راه اندازی کرد و در دوره های مختلف به مخاطبان پیامک ارسال کرد.

۳٫ وضعيت آب و هوا را تنها با يک پيامک بدست بياوريد

با استفاده از این امکان شما قادرید سامانه پیامک اطلاعات هوا، راه اندازی نمایید. تنها کافیست مخاطبان نام شهر خود را به فارسی ارسال کنند و سپس این سرویس وضعیت آب و هوا را با اس ام اس به آنها ارسال می کند. ممکن است در ابتدا این سرویس به ضرر فرستنده به نظر بیاید. اما در واقع شما با تکنیک هایی که در بالا به آنها اشاره شد، میتوانید پیامک ارسال کنید و از این طریق کسب درآمد کنید.
۴٫ بدست آوردن قيمت خودرو ها تنها با ارسال يک پيامک

اگر مخاطبان شما فروشندگان و یا خریداران ماشین و خودرو هستند، به راحتی میتوانید با ارسال اس ام اس، اطلاعاتی که آنها به دنبالش هستند را منتقل کنید و با استفاده از یک اسپانسر و یا دریافت هزینه پیامک از مخاطبان، درآمد کسب کنید.
۵٫ با استفاده از پيامک رتبه سايت ها در گوگل را بدست بياوريد

در انواع کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی های اینترنتی، رتبه و درجه سایت در بین رقبا بسیار حائز اهمیت است. بنابراین کسانی که به دنبال رتبه یک سایت هستند، میتوانند آدرس سایت را بدون پیشوند و پسوند به شماره سامانه پیامک شما ارسال کنند. این سرویس به طور خودکار رتبه سایت را که عددی بین ۰ تا ۱۰ می باشد برای مخاطب ارسال میکند و شما میتوانید به ازای هر پیامک از مخاطب آبونمان دریافت کنید.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه