خانه » مقالات » بازاریابی پیامکی » بدست آوردن مشتری ثابت با پیامک

بدست آوردن مشتری ثابت با پیامک


ارسال هوشمند

پیامک یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی است که پتانسیل آن برای تبلیغات هنوز به طور کامل استفاده نشده است .

ویژگی های منحصر به فرد پیامک، این امکان را برای شما فراهم میکند؛ تا علاوه بر برقراری ارتباطی صمیمانه با مشتریان، آنها را به خریداران دائمی خود تبدیل کنید. بنابراین پیامک، رسیدن به یکی از شاهراه های موفقیت را برای همه مشاغل آسان نموده است. هر فردی در هر تجارتی که مشغول به فعالیت باشد، به جذب مشتریان بیشتر علاقه مند است. اما یکی از رازهای بزرگی که گاهاً برخی از صاحبان کسب و کارها آن را از یاد میبرند، رمز ثابت نگه داشتن مشتریان است. در واقع جذب مشتری تنها به معنی افزایش تعداد مشتریان نیست! بلکه یکی از اهدافی که صاحبان کسب و کار باید به آن دست یابند،به دست آوردن مشتریان دائمی است. و اما سوال اینجاست که پیامک چگونه میتواند در یافتن مشتریان دائمی به ما کمک کند؟!

اگر شما جزء افرادی هستید که از سامانه اس ام اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده میکنید، پس با امکانات بیشمار آن آشنا هستید. سامانه پیامک با قابلیت هایی همچون پیامک مناسبت، سرویس قیمت ارز و سکه، اطلاعات پرواز، آب و هوا، قیمت خودرو و … باعث سادگی برقراری ارتباط با مشتریان می شود. در ادامه چند روش برای دائمی کردن مشتریان را بررسی خواهیم کرد.
۱- نام تجاری به یاد ماندنی :

پیامک به دلیل گستردگی استفاده بین مخاطبان، ساده ترین راه برای شناساندن برند تجاری شماست. قابلیت های پیامک، این امکان را به شما میدهد که تنها با چند تبلیغ ساده، نام و برند تجاری خود را به سایرین معرفی کنید! به این ترتیب مخاطبان نیز شما را همواره به یاد خواهند داشت. و حتی در بسیاری از موارد، مشتریانتان، بازاریابی ناخواسته را برای برند شما انجام میدهند. به طوری که شما را به سایرین نیز معرفی میکنند!

۲- ارائه خدمات و محصولاتی که مشتریان می پسندند :

همانگونه که شما به دنبال مشتریان ثابتی هستید، مخاطبان شما نیز به دنبال خدماتی هستند که به بهترین شکل از آن استفاده نمایند. بنابراین عاملی که در این مورد تاثیر بسیاری دارد، شناسایی بازار هدف می باشد. اگر شما مشتریان خود را شناسایی کنید و مستقیماً خدمات خود را از طریق ارسال پیامک به آنها معرفی کنید، بنابراین با رفع نیاز آنها، میتوانید اطمینان داشته باشید که مشتری دائمی شما خواهند شد.

۳- به مشتریان خود نزدیک تر شوید :

اس ام اس به دلیل عمومیت استفاده در بین اقشار مختلف، ساده ترین و در دسترس ترین وسیله ارتباطی است. بنابراین کسانی که از روش بازاریابی پیامکی برای انتقال پیام تبلیغاتی خود استفاده میکنند، هرگز نباید مشتریان خود را فراموش کنند! برای بدست آوردن مشتریان دائمی، لازم است که شما نیز دائماً آنها را غافلگیر کنید. همین عامل کوچک باعث تغییری بسیار بزرگ در بازاریابی پیامکی شما خواهد بود.

راه هایی رسیدن به موفقیت ۱۰۰% در بازاریابی پیامکی، بسیار زیاد و متنوع می باشد. اما این سه مورد، تنها گزیده ای از بهترین روش ها برای جذب مشتریان دائمی بودند. اگر مایلید تجربه خود را از بازاریابی پیامکی با سایرین به اشتراک بگذارید، لطفاً نظرات خود را در اینباره برای ما ارسال کنید.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه