خانه » مقالات » بازاریابی پیامکی » تبلیغی متفاوت با اس ام اس

تبلیغی متفاوت با اس ام اس


پنل اس ام اس

پنل اس ام اس

 

متفاوت تبلیغات کنید ، آیا به نظر شما می توانیم تبلیغات پیامکی متفاوت هم داشته باشیم ؟ در این چند کاراکتر ساده پیامک چگونه می توانیم تبلیغاتی متفاوت داشته باشیم ؟

در تبلیغات پیامکی به نسبت تبلیغات از طریق تلویزیون ، روزنامه ها ، بیلبوردها و … متفاوت بودن با رقبا خیلی کار سختی است ، اما ما اینجا به شما نشان می دهیم که برای متفاوت بودن در این زمینه هم ایده هایی وجود دارند که ایده پردازان آنها را به شما نشان خواهد داد :

از نام شخص در ابتدای اس ام اس استفاده کنید :

شماره موبایل مشتریان خود را با نامشان جمع آوری کنید و در هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی حتما نام مشتری را در ابتدای پیامک قید نمایید ، بنابراین پیامک شما خوانده خواهد شد و در دید گیرنده پیامک متفاوت می باشد ، برای انجام این کار می توانید از ماژول ارسال هوشمند یا متناظر سامانه پیامک ایده پردازان استفاده نمایید .

اگر نام مشتری را ندارید اما مشتری ، واقعا مشترک شماست از این روش بهره ببرید :

در ابتدای پیام کوتاه حتما از واژه مشتری گرامی ، مشترک گرامی ، کاربر محترم و … استفاده نمایید ، مثلا اداره مالیات در ابتدای پیامک ها از واژه مودی گرامی استفاده می نماید که باعث می شود که گیرندگان این پیامک را متمایز از سایر پیام کوتاه های تبلیغاتی ببینند .

فلش اس ام اس ارسال کنید :

در صورت امکان حتما از این روش نیز بهره ببرید ، این قابلیت نیز به صورت رایگان توسط ایده پردازان در تمامی پنل ها فعال می باشد .

جملات جذاب را جایگزین پیامک های تبلیغاتی رایج کنید :

به جای اینکه همیشه در پیامک های تبلیغاتی از تبلیغات رایج استفاده نمایید ، از جملات ادبی ، طنزهای مناسب ، جملات قصار و … در پیامک ها استفاده نمایید و در انتها مشخصات و تبلیغات خودتان را بیان نمایید ، اینگونه تبلیغات باعث می شود که پیامک تبلیغاتی شما حذف نگردد .

تخفیفات پیامکی در نظر بگیرید :

در صورت امکان به گیرندگان این امکان را بدهید که با نشان دادن پیامک به فروشگاه یا شرکت یا مجموعه شما از تخفیف ویژه ای بهره مند گردند ، حتی می توانید این امکان را به گیرندگان بدهید که پیامک تبلیغاتی را به دوستانشان نیز ارسال کنند .

واضح تبلیغات کنید :

در بسیاری ازاس ام اس های تبلیغاتی مشاهده شده که دقت نکرده اند که مخاطبان عام هستند و مثلا ارسال کردند ، فروش دستگاه دوخت ترک با امکان دوخت تقویت ، تلفن : ۵۵۵۵۵۵۵۵۵ ، خوب در این پیامک مشخصات نیست که این دستگاه ، چه دستگاهی است ، دستگاه دوخت نایلکس ، گونی ، بسته بندی یا پارچه و …

پیامک کوتاه ارسال کنید :

برخی از کاربران پیامک های بلند ارسال می کنند ، این بلند بودن پیامک با خود واژه پیام کوتاه در تضاد است ، سامانه پیام کوتاه محلی است برای ارسال پیام کوتاه ، نه پیام بلند ، بنابراین دقت کنید که هرچه پیامک شما بلند تر شود امکان خوانده شدن کامل آن نیز کمتر می شود ، علاوه بر این ممکن که صندوق دریافت پیامک گیرنده شما پر باشد و پیامک شما را ناقص دریافت نماید .

اگر ارسال اس ام اس به مشتریان را بهترین روش ندانیم، می توانیم ارزانترین روش و مطمئن ترین روش اطلاعرسانی به مشتریان و مخاطبان دانست.

در بسیاری از شرکتها و مجموعه ها، کاری را انجام می دهند که می توان ابتدایی ترین روش برقراری ارتباط با مشتریان دانست. برقراری تماس تلفنی با مشتریان، علاوه بر اینکه زمان زیادی از شما و یا کارمندان شما خواهد گرفت، هزینه بالاتری نیز نسبت به ارسال پیامک از طریق سامانه های ارسال و دریافت اس ام اس دارد.

در صورتی که یک شخص در طول یک روز، تمام توان خود را به کار ببرد، می تواند بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر تماس تلفنی برقرار کند. این در صورتی است که ممکن است مشتریهای شما در موقعیتی نباشند که بتوانند پاسخ گوی شما باشند و همین درصد تماسهای موفق شما را کاهش خواهد داد.

همین کار از طریق پیام کوتاه تنها ۳ دقیقه زمان خواهد برد. شاید بگویید در سیستمهای ارسال اس ام اس ، وارد کردن نام و یا سایر مشخصاتی که ممکن است به ازای هر شخص متفاوت باشد زمانبر خواهد بود. اما استفاده از امکان ارسال هوشمند پیامک این کار را برای شما بسیار راحت خواهد کرد. از طریق استفاده از این ماژول هیچ محدودیتی در ارسال نخواهید داشت، به عنوان مثالارسال ۵۰۰۰۰ اس ام اس هوشمند در کمتر از یک ساعت انجام خواهد پذیرفت.

مهمترین نکته ای که در جایگزینی پیامک به جای برقراری تماس تلفنی خوددنمایی خواهد کرد و تاثیر خود را به مرور زمان خواهد گذاشت، تغییر دید مشتری نسبت به شرکت و فعالیت شما خواهد بود. استفاده از پیامک در یادآوری رویدادهای مهم و یا اعلام نتیجه استعلام انجام شده ای توسط مشتری، نگاه مخاطب شما را تغییر خواهد داد و ناخودآگاه، تصور وی را نسبت به کسب و کار شما دگرگون خواهد نمود.

کاهش هزینه نیز از دیگر مزایای استفاده از روشهای مدرن نسبت به روشهای قدیمی می باشد. هزینه هر تماس تلفنی شما می تواند با هزینه ارسال اس ام اس اینترنتی برای ۱۰۰ نفر، برابری نماید.

به جای آنکه هزینه خود و زمان نیرویتان را برای برقراری تماس تلفنی با مشتریان هدر نمایید، می توانید همین هزینه و زمان را برای ارتقای سایر بخشهای خود صرف نمایید.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه