خانه » مقالات » بازاریابی پیامکی » ایجاد فعالیت تجاری با پنل اس ام اس

ایجاد فعالیت تجاری با پنل اس ام اس


Accounting

همه افراد در کسب و کارهای مختلف، روزهای خلوت و بی سر و صدا را تجربه کرده اند. چنین روزهایی برای یک تجارت نشانه هایی از شکست و افت در پیشرفت و توسعه کسب و کار است. حتی کسب و کارهای موفق نیز، در چنین موقعیت هایی قرار گرفته اند. اما راه های جایگزین را برای پیشرفت انتخاب کرده اند. یکی از راههای جایگزین برای این اتفاق، خرید سامانه پیامک برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی می باشد.
پنل اس ام اس با توجه به سرعت ارسال پیام کوتاه، یکی از بهترین روشها برای روزهای خلوت تجارت شما محسوب می شود. در ادامه قصد داریم توصیه هایی برای ارسال اس ام اس مناسب در چنین شرایطی را برایتان شرح دهیم.

با توجه به تجربه افراد زیادی که از روش بازاریابی پیامکی استفاده کرده اند، می توان اطمینان داشت که با استفاده از روش ارسال پیامک در لحظه به تعداد زیادی از مشتریان، میتوان توجه آنها را جلب نمود و سود خود را افزایش دهید.

این روزها افراد بسیاری در حیطه بازاریابی فعالیت میکنند. شما در هر بخشی از بازاریابی که فعالیت کنید، باید با افراد زیادی در ارتباط باشید. هر فرد بازاریابی یقیناً برای مدیریت هرچه بهتر کمپین بازاریابی خود، به پنل اس ام اس احتیاج خواهد داشت. چرا که بازاریابی یکی از مشاغلیست که نیاز است در هر زمان و مکان به مشتریان و عموم مخاطبان دسترسی داشته باشید. بنابراینسامانه پیامک با امکاناتی که برای ارسال انبوه در اختیار شما قرار میدهد، گزینه بسیار مناسبی برای گسترش فعالیت بازاریابی شما خواهد بود.

چرا پیامک جایگزین مناسبی برای تبلیغات سنتی، در روزهای خلوت است؟!

– امکان دریافت پاسخ صریح از مشتریان: از مزایایی که ارسال پیامک از طریق سامانه پیامک برای شما فراهم میکند، قابلیت دریافت پاسخ از سوی مشتریان است. این مزیت کمک بسیار بزرگی به صاحبان کسب و کار میکند. تصور کنید که در یک روز خلوت به ۱۰۰۰ مشتری پیامک فرستاده اید و از آنها درخواست میکنید که برای یک پیشنهاد ویژه به شما مراجعه کنند و از آنها میخواهید در صورتی که قصد آمدن دارند عبارتی را برای شما ارسال کنند. در این صورت میتوانید مشتریان وفادار خود را نیز شناسایی کنید.

– پیشنهادی به مشتریان دهید که نتوانند رد کنند: در صورتی که بتوانید پیشنهادی به مشتریان دهید که قادر به رد کردن آن نباشند، در واقع هم به نفع مشتریان عمل کرده اید و هم به نفع شما خواهد بود. در این صورت مشتریان به شما که یک پیشنهاد رد نشدنی را تنها از طریق پیامک به آنها داده اید؛ علاقه مند خواهند شد.

بازاریابی و فروش محصول تکنیک ها و روشهای مختلفی دارد ، احتمالا شما تا کنون با بسیاری از این تکنیکها آشنا شده اید ، در این مقاله سعی کرده ایم تکنیک های ساده ولی کارامدی برای بازاریابی پیامکی و فروش محصول با استفاده از پیامک ارایه کنیم .

در این مقاله قصد داریم، تکنیک های برگزیده و کارآمدی که شرکت های بزرگ دنیا از آن در ارسال اس ام اس تبلیغاتی و بازاریابی خود استفاده میکنند را به شما آموزش دهیم. شما با به کارگیری این تکنیک های موفقیت آمیز، و البته با کمی خلاقیت و ایده های نوین، میتوانید به راحتی از طریق ارسال اس ام اس محصولات خود را به مشتریانتان بفروشید!

۱-    تبلیغات برای پیش فروش محصولات

یکی از روشهایی که میتوانید برند و محصول خود را به مشتریان و علاقه مندان معرفی کنید، ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای افتتاحیه فروشگاهتان است! فروشگاه های مختلف در زمینه پوشاک و کیف، کفش، لوازم و قطعات یدکی و یا نمایشگاه های ماشین، میتوانند در ماههای مختلف و در زمانبندی های مختلف مشتریان را به مشاهده محصولات جدید دعوت کنند.

۲-    شرکت در نظر سنجی – مسابقه – قرعه کشی و …

مشتریان و عموم مردم به برنده شدن در هر نوع مسابقه ای علاقه مندند. بنابراین شما میتوانید با برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به مشتریان خود، آنها را خوشحال و غافلگیر کنید! در تابستان ۲۰۰۶، زمانی که شرکت پژو قصد معرفی ماشین جدید خود، یعنی ۲۰۷ را داشت، یک برنامه تبلیغاتی گسترده را راه اندازی نمود و مخاطبین را تشویق کرد که مثلاً عدد ۲۴ را به شماره ۶۰۲۲۲ پیامک کنند تا ۲۴ ساعت رانندگی مجانی با ماشین را سفارش دهند.
و در جایی دیگر قبل از اکران فیلم “دختر روز تولد” در انگلستان که داستان دختری را روایت میکرد که می خواهد از طریق اینترنت ازدواج کند؛ از مردم خواسته شد تا به درخواست ازدواج این دختر پاسخ دهند! هر شرکت کننده کدی را از طریق اس ام اس دریافت میکرد که در واقع کد خریدی در جشنواره دهکده ی سینمایی برادران وارنر بود.

۳-    خرید اینترنتی

گاهی مشتریان به شدت در خرید محصولی عجله دارند و نیاز دارند با در دسترس ترین وسیله، خرید خود را انجام دهند. برای مثال امکان خرید شارژ کارت هایی که امروزه اپراتور های مختلف تلفن همراه برای عموم مردم فراهم کرده اند! در جایی دیگر میتوان از شرکت  Text2insure نام برد، این شرکت با ارائه نوعی بیمه خاص، امکانی را برای مسافران فراهم میکرد که تنها با ارسال یک کد، در عرض ۵ دقیقه بیمه ای مخصوص سفر خریداری کنند!

۴-    رزرو – سفارش و پیش فروش کردن

یکی از راههایی که مشتریان استقبال زیادی از آن میکنند، رزرو کردن یا سفارش دادن محصول، از طریق اس ام اس است. برای مثال، اگر شما قصد برگزاری همایش یا سمینار را داشته باشید، میتوانید امکان رزرو و سفارش را تنها از طریق ارسال یک کد برای مخاطبان خود فراهم کنید.
در استرالیا، رستورانهای زنجیره ای معروفی به نام پیتزاهات وجود دارد. یکی از مهمترین ویژگی های این رستوران، دریافت سفارشات از طریق اس ام اس است. میتوان با توسعه و سازگار کردن سیستم ارسال اس ام اس با اتوماسیون اداری خود، تمامی امور سفارش و پیگیری سفارش را به سرعت انجام داد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه