خانه » مقالات » با متن‌های خوب فروش خود را تضمین کنید

با متن‌های خوب فروش خود را تضمین کنید

چگونه در بازاریابی برای فروش پنل اس ام اس موفق باشیم؟

بازاریابی برای نمایندگان سامانه پیامک

تصمیم نهایی یک مشتری در مورد کار کردن با شما به این بستگی دارد که پیشنهاد خود را چگونه به او ارائه دهید. اگر که یک متن قوی و کامل برای سامانۀ ارسال پیامک خود بنویسید، مشتری به راحتی متقاعد خواهد شد که از شما پنل ارسال پیامک خریداری کند. ولی اگر با یک متن ضعیف و ناقص به معرفی محصول خود بپردازید، مشتری به شما اعتماد نخواهد کرد و تصمیم می‌گیرد به سراغ دیگران برود. بنابراین اهمیت بسیار زیادی دارد که بدانید چگونه باید یک پیشنهاد خوب ارائه دهید و مشتری را به سمت خود جذب کنید. در ادامه ما به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید یک متن خوب در وب‌سایت خود داشته باشید.

پیامک انبوه را به مشتری معرفی کنید.

هیچوقت فرض را بر این نگیرید که مشتری از هم‌اکنون می‌داند که پیامک انبوه چیست. متن وب‌سایت خود را با یک توضیح کوتاه در مورد پیامک انبوه و طرز کار آن شروع کنید. حتی بد نیست اگر توضیح دهید که پیامک انبوه چگونه فرستاده می‌شود و مشتری چقدر راحت می‌تواند پیامک را خریداری و ارسال کند. وقتی که مشتری بفهمد که پیامک انبوه چیست، شانس اینکه بخواهد آن را امتحان کند بیشتر خواهد شد.

به روی مزایای ارسال پیامک تمرکز کنید.

در عوض اینکه به تعریف و تمجید بی‌خود از خودتان بپردازید که تنها مشتری را نسبت به شما بی‌اعتماد می‌کند، به مخاطبان بگویید که چگونه می‌توانند از پیامک انبوه سود ببرند. بروی مزایای پیامک انبوه تمرکز کنید و توضیح دهید که چرا یک روش خوب تبلیغاتی است. این واقعیت را بگویید که پیامک در لحظه برای هزاران مخاطب ارسال خواهد شد و اینکه پیامک توسط اکثر دریافت‌کنندگان خوانده می‌شود. سعی کنید تمام مزایا و کاربردهای پیامک انبوه را در ساده‌ترین شکل به مشتریان خود توضیح دهید تا آنها بدانند چرا باید به سراغ این ابزار تبلیغاتی بیایند.

تجارت خودتان را به مخاطبان معرفی کنید.

شما نباید فراموش کنید که هدف اصلی‌تان برای نوشتن متن مذکور این است که مخاطب را تبدیل به مشتری خود کنید. بنابراین باید به مخاطبان در مورد تجارت خود نیز بگویید. به مشتری بگویید که چه خدماتی را ارائه می‌دهید و چه مزایایی نسبت به دیگران دارید. همچنین هر اطلاعات دیگری که ممکن است مخاطب نیاز داشته باشد را نیز در متن خود بیاورید. در این بین، اطلاعات تماس یکی از مهمترین مواردی است که باید ذکر کنید.

پیشنهادات ویژۀ خودتان را برجسته کنید.

اگر پیشهاد بخصوصی برای مشتریان دارید (برای مثال یک تخفیف قابل توجه برای آنها در نظر گرفته‌اید) باید این پیشنهاد در معرض چشم آنها باشد و در همان نگاه اول با آن روبرو شوند. این دست پیشنهادات به آنها انگیزه‌ای می‌دهد تا با شما تجارت کنند و به دنبال گزینه‌های دیگر نباشند.

قیمت‌ پنل‌های خود را بروی سایت ذکر کنید.

یکی از اشتباهات رایجی که بسیاری از افراد مرتکب می‌شوند این است که در سایت خود از مشتری می‌خواهند برای آگاهی از قیمت‌ها با آنها تماس بگیرد. این واقعاً کار اشتباهی است. شما باید در وب‌سایت خود قیمت‌هایتان را نیز ذکر کنید و اجازه دهید مشتری با توجه به بودجۀ خودش همانجا یک پنل را انتخاب نماید.

یک فراخوان برای مخاطب خود داشته باشید.

تمام آنچه تاکنون دربارۀ آن صحبت کردیم، بدون داشتن یک فراخوان مناسب به هیچ کار نمی‌آید. این یعنی در نهایت از مشتری بخواهید تا کار خاصی را انجام دهد. برای مثال با یک شماره تلفن تماس بگیرد یا برای خرید روی یک دکمه کلیک نماید. این جمله‌ها یک تاثیر قدرتمند بروی مشتری می‌گذارند و به هیچ‌وجه نباید آنها را دست‌کم بگیرید.

با استفاده از نکاتی که در این مطلب ذکر شد، شما می‌توانید یک متن خوب برای وب‌سایت خود بنویسید. داشتن چنین متنی باعث می‌شود که مشتری اعتماد بیشتری به شما کند زیرا شما اطلاعات مفیدی در زمینۀ ارسال پیامک انبوه را در اختیار او قرار می‌دهید. بدیهی است که نتبجۀ چنین اعتمادی نیز فروش بیشتر شما خواهد بود. البته، مسلماً تنها داشتن یک وب‌سایت خوب برای فروش کافی نیست و افراد باید در درجۀ اول با شما آشنا شوند. با توجه به این موضوع در مطلب بعدی به شما توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توانید سامانۀ خود را تبلیغ کنید و مخاطبان را به وب‌سایت خود بکشانید. پس با ما همراه باشید.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه