خانه » کاربردهای سامانه پیام کوتاه » کاربردهای پنل اس ام اس برای مدارس

کاربردهای پنل اس ام اس برای مدارس


سامانه پیام کوتاه برای مدارس

آیا سامانه پیام کوتاه برای یک مدرسه کاربردی دارد ؟ جواب سوال یقیناً مثبت است اما چگونه میتوان از یک سامانه ارسال و دریافت پیامک در راستای پیشبرد بهتر اهداف یک مدرسه استفاده کرد؟

در حال حاضر، مدارس بسیاری از پیامک برای بهبود روابط خود با والدین استفاده می‌کنند و تعداد آنها نیز روز به روز افزایش می‌یابد. پیامک باعث صرفه‌جوئی در وقت و هزینۀ این مدارس می‌شود و کمک می‌کند والدین همواره از وضعیت فرزندان خود آگاه باشند. کانال‌های ارتباطی قدیمی همگی مشکلات خاص خود را داشتند. اگر پیغام را از طریق خود دانش‌آموز به والدین می‌فرستادید، معمولا این پیغام هرگز به دست آنها نمی‌رسید. تماس گرفتن با والدین وقت بسیاری از شما می‌گرفت. ایمیل و اینترنت نیز ابزاری بودند که در دسترس هر فردی نبودند. اما پیامک هیچکدام از این مشکلات را ندارد و این دقیقاً دلیل استفادۀ روزافزون این ابزار توسط مدارس است.

اکثر والدین گوشی موبایل دارند و می‌توانند از طریق آن تمام اطلاعیه‌های مهم مدرسه را دریافت کنند. با استفاده از پیامک، یک مدرسه می‌تواند در کسری از ثانیه پیام خود را به تمام مخاطبان ارسال نماید و آنها را از آخرین رویدادها مطلع کند – شما می‌توانید غیبت یا به خانه فرستادن شدن یک دانش‌آموز را به والدین اطلاع دهید، جلسۀ اولیا و مربیان یا یک رویداد ورزشی را به آنها یادآوری کنید، خبر برگزاری یک مراسم یا نمایش را به آنها بدهید، از آنها درخواست پرداخت شهریۀ فرزند خود را نمائید یا …

مدارس کم کم متوجه این موضوع می‌شوند که پیامک می‌تواند از هزینۀ تلفن، فتوکپی، پرینت و پست آنها بکاهد. به علاوۀ اینکه از فشار کاری مسئولان و معلمان مدرسه کم کند و به آنها اجازه دهد وقتی که صرف آماده کردن ابزار ارتباطی صرف می‌کردند را در جاهای دیگر استفاده کنند. البته، پیامک نه تنها در هزینه و وقت کارکنان صرفه‌جوئی می‌کند، بلکه یک ارتباط مستقیم و کارآمد با والدین را میسر خواهد کرد تا آنها همیشه از وضعیت درسی فرزندان خود آگاه باشند.

ویژگی دیگر پیامک که آن را از سایر روش‌های ارتباطی متمایز می‌کند، آنی بودن آن است. فرض کنید که در آخرین لحظه یک برنامۀ ورزشی کنسل شده است و شما به دنبال راهی هستید تا شرکت‌کنندگان را از این موضوع مطلع کنید. پیامک بهترین راه‌حل شما برای چنین شرایطی است. زیرا همه افراد همیشه موبایل خود را همراه دارند و پیامک شما نیز بلافاصله بعد از ارسال توسط آنها دریافت خواهد شد.

همانطور که گفتیم، روز به روز مدارس بیشتری از خدمات پیامکی برای ارتباط با والدین و حتی معلمان خود استفاده می‌کنند. برای اینکار لازم است از یک سامانۀ ارسال پیام کوتاه استفاده نمائید که البته کار با آن نیز بسیار راحت و مشابه با ارسال ایمیل می‌باشد. به علاوه، ملی‌پیامک برای مدارس یک تخفیف ویژه را در نظر گرفته است تا با هزینۀ هر چه کمتر بتوانند با والدین خود ارتباط داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با بخش پشتیبانی پیام افراز تماس حاصل فرمائید و سوالات خود را با ما مطرح فرمائید.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه