خانه » کاربردهای سامانه پیام کوتاه » کاربرد سامانه پیام کوتاه برای اتوگالری‌ها

کاربرد سامانه پیام کوتاه برای اتوگالری‌ها


auto-gallery-sms-marketing

فروشندگی خودرو یکی از آن مشاغلی است که موفقیتش نیاز به یک فروشندۀ متخصص و متمرکز دارد. لازم است که شما بتوانید با زبان خود مشتری را نگاه دارید و او را به خرید یک خودرو ترغیب کنید. در حال حاضر تقریباً هر محصول که بتوان تصور کرد به صورت اینترنتی قابل خرید است، اما فروشندگان ماشین همچنان روش‌های قدیمی و مستقیم را ترجیح می‌دهند. برای چنین معاملۀ کلانی لازم است که دوطرف یکدیگر را حضوری ملاقات کنند. با اینحال، حتی اگر اینترنت به کمک اتوگالری شما نمی‌آید، پیامک می‌تواند برای فروش ماشین‌های بیشتر به شما یاری دهد. در این مطلب، داستان استفادۀ موفقیت‌آمیز یک فروشندۀ خودرو از پیامک را برایتان بازگو خواهیم کرد.

مدتی پیش، یک فرشندۀ استرالیایی خودروهای مزدا، یک پیشنهاد پیامکی را به لیست ۵۵۰۰ نفره از شماره‌های خود ارسال کرد و به آنها یک حراج دو روزه را اطلاع داد. تمام کاری که دریافت‌کنندگان این پیام باید انجام می‌دادند این بود که در جواب آن کلمۀ “مزدا” را ارسال کنند و به این ترتیب شامل تخفیف‌های ارزشمندی شوند که این فروشنده در نظر گرفته بود.

در نهایت، ۷۹ نفر از این لیست، یا این کلمه را به فروشنده ارسال کرده بودند، یا حداقل با فروشنده تماس گرفته بودند تا اطلاعات بیشتری بدست آورند. در نتیجۀ این تلاش‌ها، فروشندۀ مذکور موفق شد ظرف ۲ روز ۲۳ خودرو به فروش برساند – رقمی که اکثر مدیران فروش حاضرند برای رسیدن به آن خودشان را بکشند.

سادگی یک پیامک، تمرکز بروی برندینگ و ایجاد یک محدودیت زمانی آن نکاتی بودند که رعایت آنها برای رسیدن به این تعداد فروش کافی بوده است. اما قسمت فوق‌العاده این است که شما می‌توانید برنامۀ تبلیغاتی خود را طوری تنظیم کنید که بتوانید یک لیست از شماره تلفن علاقه‌مندان به خرید خودرو را هم بدست آورید و در نتیجه برای تبلیغات آینده آمادگی لازم را داشته باشید. زمان هنوز در حال از دست رفتن است. پس بهتر است از هم‌اکنون شروع کنید. در صورتی که اطلاعات بیشتری در این مورد نیاز دارید با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح کنید.

برای نزدیک شدن به فروش یک دوجین ماشین در دو روز کافی هستند. تصور کنید که چند تا از محصول شما به فروش می‌رسد و البته چند نفر هم به اشتراک شما می‌پیوندند تا پیامک‌های بعدی شما را دریافت کنند. زمان بسیار اهمیت دارد، بنابراین بازاریابی پیامکی خود را همین الان آمادۀ ارسال کنید!


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه