خانه » کوپن تخفیف » با کوپن تخفیف بازاریابی موثر داشته باشید

با کوپن تخفیف بازاریابی موثر داشته باشید


کوپن‌ها دیگر به آگهی تبلیغاتی روزنامه‌ها و چند آگهی ویژه در طول ماه محدود نمی‌شوند. مشتریان در حال جستجو برای کوپنی هستند که بتوانند در قالب یک اپلیکیشن برای روی تلفن هوشمند خود نصب کنند و نیاز به حمل برگه‌ها را از بین ببرند.به عنوان یک کسب و کار شما می‌توانید در حالی که به مشتریان با ارزش خود یک راه برای صرفه جویی در پول ارائه می‌دهید با تطبیق دادن خود از این تقاضا سود ببرید، اما در طول این انتقال، برخی از فرصت‌های بزرگ کسب و کار در جریان انتقال از کوپن‌بندى سنتی به کوپن‌بندى دیجیتال ممکن است از دست برود. برای اینکه ارائه کوپن‌های دیجیتال به مصرف کنندگان موثر واقع شود در اینجا چند ایده را ذکر می‌کنیم.

ادغام با ایمیل

به عنوان یک امکان موثر اطمینان حاصل کنید که حساب ایمیل مشتریان خود را برای ارسال کوپن‌های دیجیتال در اختیار داشته باشید. گرفتن آدرس پست الکترونیکی مشتریان به شما یک فرصت برای به روزرسانی منظم آن‌ها در مورد تخفیف و فروش فوق‌العاده را می‌دهد و همچنین احتمال بازگشت آنها به محل شما را افزایش می‌دهد.

شما همچنین می‌توانید از طریق ایمیل کوپن‌ها را در ترکیب با یک بارکد ارسال کنید که می‌تواند توسط سیستم POS خود شما اسکن شود. برای جلوگیری از مشکلات مربوط با اسکنر در شکست تشخیص بارکد مشاهده شده روی صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند، یک کد فراهم کنید که تحویلدار شما می‌تواند برای تخفیف به مشتری آن را وارد کند. هدف این کار این است که مشتریان مجبور به چاپ کوپن قبل از آوردن آن به فروشگاه نباشند.
درخواست تصویری

کوپن‌های دیجیتال به شما شانس تهیه کردن محتوای چشم نواز و تمام رنگی را می‌دهند که خوانندگان را وادار به خواندن پیام شما می‌کند. در صورت امکان بر روی یک طراح گرافیک سرمایه‌گذاری کنید که مطالب شما را با نگاه حرفه‌ای که به آن نیاز دارید طراحی کند. کوپن شما باید شامل آرم، عکس مشابه محصولاتی که شما می‌فروشید و با حروف درشت، رنگ‌های زنده و فونت‌ مناسب باشد که حس کنجکاوی مصرف کنندگان را برانگیزد.

اگر شما در حال تلاش برای صرفه جویی در پول هستید خدمات کوپن‌ساز رایگان می‌تواند به شما کمک کند. یک صاحب کسب و کار می‌تواند با یک نسخه از فتوشاپ و یک طراح با استعداد در خانه کارهای خود را انجام دهد. مراقب باشید که این رویکرد در حالی که ممکن است باعث ذخیر پول کوتاه مدت شود اما به احتمال زیاد اگر مشتریان همیشه با طراحی‌های آماتور مواجه شوند این طرح موفق نخواهد شد .
هدف قرار دادن مصرف کنندگان

تبلیغات جغرافیایی برای زمانی که مصرف کنندگان در نزدیکی شما هستند و شما قادر به استفاده از تکنولوژی GPS هستید می‌تواند مفید واقع شود. با وجود جدید بودن این تکنولوژی می‌توان اپلیکیشن‌های موجود را با تبلیغات جغرافیایی ترکیب کرد. اپلیکیشن پس از آن می‌تواند به نحوی تنظیم شود که اطلاع‌رسانی را به تلفن کاربری که در نزدیکی محل سکونت شما قرار دارد را ارسال کند.

با این حال اگر مصرف کنندگان شروع به دیدن این اطلاعیه به عنوان یک مزاحم کنند این تکنولوژی می‌تواند مخاطره آمیز باشد . اگر شما این مسیر را انتخاب می‌کنید مطمئن شوید که شما یک راه آسان برای مصرف کنندگان به منظور انصراف از اطلاعیه‌ها را فراهم می‌آورید.
همکاری با یک توزیع کننده

سایت‌هایی مانند نت برگ و تخفیفان می‌توانند کوپن‌های دیجیتال شما را به مشتری‌های موجود خودشان تحویل دهند، به طور مستقیم هدف قرار دادن کوپن‌ها برای مشتریان احتمال بهره‌مندی از آنها را بیشتر می‌کند.
استفاده از پیام کوتاه

یکی از رستوران‌های زنجیره‌ای برای مشتریان خود در صورتی که یک کد به شماره تلفن خاص اس‌ ام‌ اس کنند دسر رایگان ارائه می‌کرد. در ازای یک دسر رایگان رستوران قادر به دریافت یک پیام‌کوتاه می‌شد که آن‌ها می‌توانند از آن شماره‌ها برای ارسال پیشنهادهای ویژه بر اساس یک ریتم تناوبی استفاده کنند. اولین پیامی که مشتری از رستوران زنجیره‌ای دریافت می‌کند روشن می‌سازد که این پیام‌ها را می‌توان در هر زمان به سادگی با فرستادن یک کد مشخص شده متوقف کرد.

برای اطمینان از اینکه کمپین‌های اس ام اسی تا حد ممکن مؤثر باشند یک احساس انحصار را به وجود بیاورید. اجازه دهید مشتریان بدانند که با دریافت این پیام تخفیف به صورت اختصاصی برای خود آن‌هاست نه برای کسانی که بخشی از لیست مشتری‌ها نیستند. شما همچنین باید متون را برای جلوگیری از آزار دادن کسانی که در لیست شما هستند به صورت حداقل و کوتاه نگه دارید. سعی کنید تنها پیام‌هایی ارسال کنید که برای پیشنهادات با ارزش، مانند خرید فوق‌العاده، گرفتن یک نوشیدنی رایگان و یا ۲۰ درصد تخفیف درخرید کلی باشد.

این رویکرد استفاده از بازاریابی پیامکی را می‌توان در تمامی کسب و کارها پیاده کرد و مسلماً با توجه به هزینه پایینتبلیغات پیامکی یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای شما خواهد بود.
تشویق به اشتراک گذاری

کوپن شما باید با رسانه‌های اجتماعی ترکیب شود تا با یک کلیک در سراسر سیستم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی اشتراک گذاری شود. اگر یک معامله خوب باشد کسانی که کوپن شما را دریافت می‌کنند آن را با دنبال کنندگان و دوستان خود به اشتراک می‌گذارند و شانس شما برای پیدا کردن مشتریان جدید افزایش می‌یابد.

برای حرکت در این امتداد یک انگیزه برای اشتراک گذاری را در نظر بگیرید. مانند یک کد در هر کوپن که باعث مرتبط کردن به مشتری اصلی می‌شود، پس از آن به منظور پاداش دادن به مشتریان وفادار با تخفیف اضافی و یا آیتم رایگان در ازای مهربانی آن‌ها پیگیری کنید که چند عدد از آن کوپن با آن کد به شما می‌رسد. این کار ممکن است کاری اضافی را ایجاد کند اما اگر مشتریان وفادار برای یک بار ارجاع پاداش داده شوند، آنها به احتمال زیاد پیشنهادات خود را به دیگران در آینده بیشتر خواهند کرد.
اندازه گیری نتایج

برای هر پیشنهاد تبلیغاتی یک تاریخ انقضا وجود دارد، گزارشی برای تعیین میزان موفقیت این کمپین انجام دهید. اگر شما این کار را از همان ابتدا شروع کنید می‌توانید که یک معیار بزرگ برای مقایسه تلاش‌های آینده پیدا کنید. به این ترتیب، شما قادر خواهید بود که به تنظیم کوپن آنلاین خود همراه با اندازه گیری این که تبلیغات بر روی مشتریان به نحوی که موثر تر از گذشته باشد بپردازید.

هر کوپن می‌تواند شامل کد ردیابی باشد که به برخی از فاکتورها مرتبط باشد. شما می‌توانید یک کد کوپن برای همه در سه گروه جمعیتی استفاده کنید و اطلاعاتی که در آن جمعیتی که پاسخگو بود را جمع آوری کنید. همچنین شما می‌توانید برای پیگیری کردن موفقیت طولانی مدت از هر کمپین، آمار مشتریانی که بدون کوپن باز می‌گردند و مشتریانی که تنها زمانی به محل شما مراجعه می‌کنند که یک کوپن ارائه کرده باشید را اندازه‌گیری کنید.

کوپن‌های دیجیتال آینده تجارت است، اما بسیاری از شرکت‌ها هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه این تکنولوژی جدید در مدل کسب و کار آن ها نقش بازی می‌کند. برای کسب بهترین نتایج، شرکت‌ها باید اشتراک گذاری توسط مردم در رسانه‌های اجتماعی را تشویق و نتایج از طریق تجزیه و تحلیل ترافیک را پیگیری کند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه