خانه » سامانه پیام کوتاه » سامانه پیام کوتاه چیست؟

سامانه پیام کوتاه چیست؟


با پیشرفت روزافزون فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی، تلفن همراه نیز جهش چشمگیری داشته و صرفاً به عنوان ابزار مکالمه مورد بهره‌برداری قرار نمی‌گیرد. بلکه با تکیه بر سرویس‌های ارزش افزوده به ارائه خدمات بی‌شماری پرداخته و پاسخگوی بسیاری از نیازهای اطلاعاتی شده است.

از آنجا که نوع بشر شیفته برقراری ارتباط با دیگران است، توانایی ارسال پیام های کوتاه میان تلفن های موبایل و همچنین بین موبایل و کامپیوترهای شخصی توانسته آن را به محبوب ترین و پراستفاده ترین ابزار تبدیل کند . شما پیام کوتاهی را ارسال می کنید و مخاطب شما نیز در همان لحظه آن را می گیرد و پاسخ می دهد.

تبلیغات از طریق اس ام اس SMS Marketing

یک روش بسیار جدید و مدرن تبلیغاتی است که در دنیا آغاز به کار کرده است. خواص این نوع تبلیغات بسیار چشمگیر و نتایج آن بسیار متمایز از سایر روش هایی است که امتحان کرده اید. شما کالا و یا خدمات خود را در قالب یک متن، از طریق خطوط تلفن همراه بر روی موبایل های متفاوت ارسال می کنید.

مزایای تبلیغات از طریق اس ام اس

» ارزانی تبلیغات

» توزیع بسیار سریع

» تاثیر گذاری بالای تبلیغات نسبت به دیگر شیوه ها

» راندمان بالای مشاهده تبلیغ با اس ام اس

» به روز بودن تبلیغات از طریق اس ام اس

» همه گیر بودن تبلیغات از طریق اس ام اس

ارسال SMS تبلیغاتی توسط ما به دو روشی که در زیر مطرح شده است انجام می پذیرد، لازم به ذکر است که در هر دو روش زیر SMS ها از طریق اینترنت و با پیش شماره ۳۰۰۰ ارسال می شوند:

ارسال پیامک به موبایلهای یک شهر یا کدپستی خاص

در این روش شما شهر یا کدپستی مقصد و متن مورد نظر را انتخاب می کنید و پیام تبلیغاتی تان در کمترین زمان ممکن به کلیه موبایل های داخل شهر یا کدپستی مورد نظر ارسال می شود.

۲- ارسال تبلیغات به لیست شماره موبایلهای شما

آیا شما می خواهید تنها به مشتریان خود SMS بفرستید؟

لیستی شامل چند صد شماره دارید که قصد دارید به آنها تبلیغ ارسال کنید و یا فقط می خواهید به تعدادی از شماره های مربوط به یک کد خاص (پیش شماره) پیامک ارسال کنید؟

لاین اس ام اس این امکان را برای شما فراهم آورده است که امکان ارسال تبلیغ به لیست شماره های خودتان را داشته باشید. این روش برای موارد زیر کاربرد دارد:

۱-زمانی که تعداد گیرندگان تبلیغ شما اندک می باشد!

۲- زمانی که لیستی از شماره موبایل مخاطبین را در اختیار دارید


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه