خانه » سامانه پیام کوتاه » بهترین استفاده از سامانه پیامکی

بهترین استفاده از سامانه پیامکی


با وجود فراگیر شدن بازاریابی پیامکی از مدت ها پیش، همچنان برخی افراد قادر نیستند بهترین استفاده را از پنل اس ام اس ببرند و بازاریابی پیامکی ناموفقی را تجربه می کنند که این موضوع باعث می شود تصور کنند ارسال اس ام اس تبلیغاتی نمیتواند در افزایش میزان فروش آنها موثر باشد.

کلید موفقیت در بازاریابی پیامکی در واقع برقراری ارتباطی دو سویه با مخاطبان است. در صورتی که شما بتوانید با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت، رضایت و اطمینان مشتریان را جلب کنید؛ در حقیقت آنها را به مشتریان دائمی بازاریابی پیامکی خود تبدیل خواهید کرد. برای برقراری ارتباطی دو سویه با مخاطبان باید نیازهای آنها را شناخت و پیامکی حاوی اطلاعاتی که مخاطبان به آنها علاقه دارند را ارسال کنید.
به نکات زیر توجه کنید و از آنها در کمپین تبلیغاتی خود استفاده کنید:

۱- ثبات و پایداری داشته باشید
برای مشتریان خود در فواصل زمانی منظم پیامک ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها به موقع از اخبار و محصولات جدید شما آگاه می شوند. در این شیوه، شما شانس بیشتری برای جلب توجه و علاقه مشتریان خواهید داشت.
ارسال اس ام اس تبلیغاتی.

پنل اس ام اس

۲- تنها به پیامک تبلیغاتی اکتفا نکنید
سعی نکنید تمامی پیامک های خود را تبلیغاتی ارسال کنید. این روش به مرور پیامک شما را کمرنگ می کند و مخاطبان توجه کمتری نسبت به پیامک شما نشان خواهند داد. هر از چندگاهی پیامک های حاوی اخبار و تازه های محصولات خود را نیز برای آنها ارسال کنید.

۳- کاری کنید که مخاطب با شما تماس بگیرد
یکی از شیرین ترین اتفاق ها برای کسب و کارها، این است که پس از بازاریابی پیامکی، تماسی از جانب مشتریان دریافت کنید! اگر در پیامک های خود مشوقی برای تماس مخاطبان قرار دهید؛ نتیجه بهتری خواهید گرفت. برای مثال میتوانید برای دریافت کد تخفیف، شماره کاربری را برای آنها ارسال کنید و برای دریافت تخفیف، آنها را به سمت سایت و یا راه های ارتباطی دیگر هدایت کنید.
ارسال پیامک تبلیغاتی.

پنل پیامک

۴- پیامک مورد نیاز مشتریان را ارسال کنید
هرگز فراموش نکنید که مخاطبان شما افراد باهوشی هستند و پیامک هایی که فقط برای دریافت هزینه و مبالغ خرید است را به خوبی تشخیص میدهند. بنابراین سعی کنید در پیامک به چیزی که مشتریان حقیقتاً به آن نیاز دارند اشاره کنید. در این صورت مخاطب شما تنها به خرید محصول از شما فکر نمیکند بلکه به برطرف کردن نیاز خود نیز فکر میکند و برای خرید محصول بیشتر ترغیب می شود.

۵- به ارزیابی ادامه دهید
نتایج ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس را ارزیابی کنید و همواره به دنبال نقاط ضعف خود باشید و سعی کنید آنها را برطرف کنید؛ در این صورت نتایج بهتری را خواهید داشت.

نکته مهمی که در تمامی موارد بالا تاثیر گذار است، انتخاب بازار هدف صحیح می باشد. در صورتی که شما بازار هدف خود را به درستی انتخاب کنید، بدون شک به افرادی محصولات خود را معرفی میکنید که اطمینان دارید به آن نیاز دارند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه