خانه » امکانات سامانه پیامکی » امکانات سامانه پیامکی

امکانات سامانه پیامکی


ارسال اس ام اس تکی

منظور از ارسال تکی این می باشد که شما با استفاده از این امکان می توانید یک متن را به یک شماره موبایل ارسال نمایید .

مثال : این امکان معمولا جهت اعلام بدهی ، قرار ملاقات و ……… استفاده می شود .

ارسال اس ام اس گروهی

ارسال اس ام اس (پیامک) گروهی، در زمانی که مشترک نیاز به ارسال یک متن پیام به چندین شماره مختلف را دارد، میتواند از بخش ارسال اس ام اس گروهی استفاده نماید. به این صورت که یک متن تبریک عید را می‌خواهید به ۱۰۰ نفر از کارمندان، همکاران و یا اقوام خود ارسال نمایید. در این صورت پس از وارد کردن متن پیام با وارد کردن تمامی این ۱۰۰ شماره، متن تبریک عید شما همزمان به تک تک این ۱۰۰ شماره ارسال خواهد شد.

ارسال بر اساس زمان بندی

ارسال اس ام اس (پیامک) زمان بندی، زمانی که مشترک نیاز به ارسال یک متن پیام به یک یا چندین شماره مختلف در تاریخ و ساعت مشخصی داشته باشد، می تواند از بخش ارسال اس ام اس زمانبندی استفاده نمایید. این به شما کمک می کند که از قبل یک متن مورد نظر و شماره یا شماره هایی که مد نظر دارید که متن انتخابی برای آنها ارسال شود را در سامانه وارد کرده ، سپس تاریخ و ساعت مورد دلخواه خود را تنظیم کنید تا سامانه بصورت خودکار پیام های شما را در تاریخ و ساعت مشخص شده ارسال نماید .

ارسال از اکسل

در صورتی که تعداد شماره هایی که قصد ارسال اس ام اس به آن‌ها را دارید زیاد باشند، دیگر وارد کردن شماره ها بصورت تک تک کارآمد نخواهد بود. بدین جهت مشترک می‌تواند شماره های مورد نظر خود را در قالب یک فایل اکسل (Excel) از قبل تنظیم نماید، سپس با ارسال این فایل اکسل به وب سایت و یا حتی نرم افزار، تمامی این شماره ها را وارد سیستم کرده و به ارسال اس ام اس (پیامک) بپردازد

ارسال نظیر به نظی

ر در ارسال نظیر به نظیر، ارسال اس ام اس به صورت تفکیک شده اعمال می شود. به این معنی که مشترک می تواند، در یک عملیات ارسال اس ام اس، متون متفاوت به شماره های متفاوت به صورت همزمان انجام دهد.

ارسال پیوسته

ارسال پیوسته ، یکی دیگر از خدمات ارسال پیامک ( اس ام اس ) نیک اس ام اس می باشد. در این روش مشترک می تواند به شماره مورد نظر خود و تمامی شماره های زیر مجموعه آن ارسال اس ام اس داشته باشد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه