خانه » ارسال اس ام اس » ارسال اس ام اس انبوه

ارسال اس ام اس انبوه


برای ارسال پیامک انبوه فقط نیاز به یک اینترنت با سرعت معمولی و یه اکانت در سطح کاربری داشته که اینترنت معمولا الان فراگیر شده و در هر شهر و روستایی قابل دسترس خواهد بود و برای داشتن اکانت نیاز به خریداری یک پنل ارسال پیامک دارید که پس از انتخاب پنل مناسب و پرداخت هزینه میتوانید به ارسال پیامک بپردازید .

لازم به ذکر است که با توجه به تنوع خطوط از جمله ۹۰۰۰،۵۰۰۰،۳۰۰۰،۲۰۰۰،۱۰۰۰ میتوانید با پرداخت هزینه اندک نسب به خرید خط اختصاصی اقدام نمایید و امکان دریافت پیامک را از خط اختاصی خود فراهم نمایید .

قابلیت ارسال تدریجی :

در این سیستم کاربر میتواند پیامک ارسالی خود را طوری تنظیم نماید که پیامک به صورت زمان بندی خاصی ارسال گردد که در زیر به توضیح این سیستم میپردازیم .

لازم به ذکر است که این سیستم فعلا برای ارسال های انبوه برنامه نویسی شده است که در آینده در تمامی قسمت های ارسال پیامک در دسترس خواهد بود .

پس از انتخاب گزینه ارسال انبوه منطقه ای در منوی ارسال پیام کوتاه در قسمت پایین صفحه باز شده گزینه ای به نام ارســال متنــاوب (تدریجی) اضافه گردیده که شامل قسمت هایی که در زیر به نحوه کارکرد آن خواهیم پرداخت .

ارسال هر ساعت :

در این قسمت شما میتوانید تعیین کنید که پیامک ها هر یک ساعت ارسال شود وپس از انتخاب ارسال هر ساعت در قسمت پایین تر گزینه دیگری ایجاد میشود به نام “به تعداد” که برای مثال اگر شما ۲۰۰۰ تعداد پیامک برای ارسال داشته باشید و ارسال هر ساعت را انتخاب نمایید میتوانید تعیین کنید که هر ساعت چه تعداد پیامک ارسال شود پس اگر ۲۰۰۰ پیامک داشته باشیم و تعیین کنیم هر ساعت ۱۰۰۰ عدد ارسال شود پیامک ها پس از ۲ ساعت ارسال خواهد شد .

لازم به ذکر است در قسمت پایین تر میتوانید تعیین کنید که پیامک ها از چه زمانی ارسال شود در صورت ارسال گزینه هم اکنون پیامک ها همان لحظه ارسال میشود و در صورت انتخاب گزینه انتخاب زمان میتوانید تعیین کنید که پیامک های چه زمانی ارسال شود.

توجه داشته باشید که پیامک ها از زمان شروع به ارسال خود زمان بندی خواهند شد مثلا اگر شما زمان ارسال را فردا تعیین کنید و ارسال شما ساعتی باشد پیامک ها بصورت ساعتی پس از ارسال اول ارسال میگردد.

ارسال هر روز(روزانه) :

این گزینه هم در اصل به مانند گزینه ارسال هر ساعت عمل خواهد کرد بدین ترتیب که بجای اینکه پیامک ها ساعتی ارسال شود بصورت روزانه ارسال خواهد شد.

ارسال هفتگی :

این گزینه هم باتوجه به توضیحاتی که داده شد به جای ساعتی و روزانه پیامک ها هفته ای یک بار و به تعدادی که مشخص شده ارسال خواهد شد .

ارسال ماهانه :

گزینه ارسال ماهانه هم به این صورت عمل میکند که به تعداد پیامک هایی که مشخص نمودید پس از تاریخ ارسال اولیه هرماه به تعداد مشخص شده پیامک های را تقسیم بندی و ارسال میکند .

مجددا تاکید میکنیم که زمان بندی بر اساس زمان ارسال اولیه خواهد بود به طور مثال در صورت انتخاب زمان و اینکه بخواهید پیامک فردا ساعت ۵ ارسال شود پس از ساعت ۵ فردا ارسال ساعتی فعال خواهد شد .


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه