خانه » ارسال اس ام اس » با خط ثابت اس ام اس ارسال و دریافت کنیم.

با خط ثابت اس ام اس ارسال و دریافت کنیم.


شماره تلفن شما= شماره فرستنده پیامک های شما و شماره پیام گیر ثبت نظرات ،انتقادات،پیشنهادات مشتریان شما

یک سرویس کاملاً مبتنی بر وب:

سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت کاملا تحت وب بوده و در زمان استفاده، خط تلفن ثابت را

مشغول نمیکند

سهولت کاربری:برای فعالسازی سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت، هیچ نیازی به نصب نرم افزار بر روی سیستم و یا استفاده از گوشیهای تلفن مخصوص نمی باشد. تنها کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید و با استفاده از سامانه پیامک

، با شماره تلفن ثابت خود پیامک ارسال و دریافت نمائید.

برند سازی و تسهیل فرآیند ارتباط با مشتری :

استفاده از این سرویس مخابرات، باعث خواهد شد که پیامک‌هایی که برای اطلاع‌رسانی، تبلیغات و تعامل با مشتریان ارسال می‌شوند به جای ارسال با پیش شماره‌ ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ و یا ۳۰۰۰، با شماره‌ تلفن ثابت شما و پیش شماره ۰۲۱ ارسال شوند.بنابراین گیرنده پیامک می تواند به راحتی ارسال‌کننده را شناسایی کرده و بلافاصله با وی تماس بگیرد و یا پیامک ارسال کند. به واسطه این سرویس، شماره تلفن تماس ارسال کننده، قابلیت تبدیل شدن به شناسه پیامکی برای ارسال و دریافت پیامک را خواهد داشت.

امکان ارسال پیامک به صورت زمان بندی شده: ارسال زمانبندی شده، باعث کاهش تراکم تماس های تلفنی و توزیع آنها در طول ساعات کاری روزانه و در نهایت پاسخگویی بهینه به تمامی تماسهای تلفنی مشتریان می شود.

دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات:

به کمک این سرویس، در هر ساعت از شبانه روز می توانید از نظرات مشتریان خود مطلع شوید.

سرعت بخشیدن در اطلاع رسانی و برقراری ارتباط:

ارسال پیام با تلفن ثابت موجب جلب اعتماد اولیه مخاطب از ابتدای دریافت پیام میشود چرا که شماره پیامک کاربر همان شماره تلفن تماس کاربر خواهد بودلذا به محض دریافت پیامک روی تلفن همراه مخاطب، امکان برقراری مستقیم تماس (call) و یا پاسخ دهی مستقیم (reply) روی همان شماره، برای دریافت کننده پیامک وجود دارد .

استفاده بهینه از فضای متن پیامک:

با توجه به محدودیت تعداد کاراکتر در هر واحد پیامک: از آنجائیکه شماره تماس کاربر در قسمت بالای پیامک و به عنوان ID آورده شده است، دیگر نیازی به تایپ مجدد شماره تلفن تماس در متن پیامک نیست.


این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه :

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-88003373مشاوره رایگان

سفارش سامانه